TK Sparta Praha

Dospělí&Junioři    Karolína Plíšková Vítězství ve dvouhře WTA Premier 1.000.000´, Brisbane - AUS Kateřina Siniaková Vítězství ve dvouhře WTA International 750.000´, Shenzhen Open - CHN Barbora Strýcová... Naši hráči se prosadili v nominacích na letošní Winter Cupy. Jsme hrdí, že naši hráči mohou reprezentovat Českou Republiku a být součástí reprezentace. V každém výběru máme minimálně jednoho hráče, kromě týmu chlapců do 12... O víkendu probíhaly další kvalifikační boje o postupová místa na halové mistrovství České Republiky. Několik našich hráčů a hráček získali titul krajského přeborníka.  O nejprestižnější titul se hrál v Praze, kde... Na druhém turnaji v Izraeli postoupil Matěj Pánik do semifinále dvouhry, kde podlehl pozdějšímu vitězovi L.Goldenberg 7-6 1-6 2-6. Škoda, že Matěj nevyužil vedení po prvním setu, kdy se muselo na dva dny přerušit kvůli... Matěj Pánik postoupil společně s Rusem P.Stavrovsky do semifnále čtyřhřy v izraelském Ramat Gan. Tam podlehli Izraelské dvojici O.Daniel, N.Vodavoz 2-6 3-6. Ve dvouhře se Matěj probojoval do čtvrtfinále.  Oficiální... Nádherný návrat zažil Michal Kračman po loňském zranění. Svoji spanilou jízdu začal v kvalifikaci a zakončil turnajovým vítězstvím. Na mezinárodním turnaji Tennis Europe v Milovicich porazil ve finále Poláka A. Orlowski... Karolína Beránková se probojovala do dalšího semifinále na turnajích ITF. Z Vestce si odvezla semi ze dvouhry i čtyřhře. Dokonce vyřadila ve čtvrtfinále první nasazenou V.Grachevu 6-2 6-0 a v semifinále podlehla K.Rakhimové 3-6... Michael Vrbenský společně s Finem E.Ruusuvuori postoupili do semifinále čtyřhry v australském Traralgonu. Turnaj se hraje týden před juniorským Australian Open. V semifinále podlehli R. Nijboer, A. Rai 7-6 6-7 7-10. Ve dvouhře Michael... Veronika Přibylová zvítězila na okruhu OptimTour v Liberci. Turnaj žen kategorie "A" pro někoho možná vyhrála překvapivě, ale zaslouženě. V semifinále porazila po boji Š.Richterovou 6-3 3-6 6-2 a ve finále T.Polanskou 6-1 6-0. Ve... Dospělí&Junioři   Tomáš Papík Finále ve dvouhře, ITF Futures 10k, Vestec Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 10k, Vestec Michael Konečný Semifinále ve dvouhře, ITF Futures 10k, Vestec Antonín Bolardt Vítězství... Slavnostní vyhlášení se konalo již po sedmnácté v Přerově v Městském domě. Na jevišti stál originál mísy z Fed cupu a postupně se na něm vystřídala zvučná jména současných tenisových osobností, mezi nimi... Naši hráči zvítězili na 17. ročníku Tennisline Cupu, který se hrál v Milovicích. Martin Krumich porazil ve finále Itala L.Malgaroli 3-6 6-1 6-3. Do semifinále postoupil letos čtrnáctiletý Daniel Siniakov, který podlehl... Karolína Beránková postoupila na Slovensku do semifinále dvouhry. V Senci ve čtvrtfinále vyřadila Ukrajinku A.Laguzu 5-7 6-3 6-1 a v semifinále podlehla Ruské hráčce A.Kharitonova 5-7 1-6. Ve čtyřhře zopakovala stejný... O víkendu probíhaly krajské přebory, které se taktéž hrají jako kvalifikace na halové mistrovství České Republiky. V Praze se stal přeborníkem Prahy Vít Kalina, který porazil ve finále F.Paroulka 6-2 6-2. Ve Středočeském... Kristýna Lavičková postoupila do semifinále dvouhry v chorvatském Záhřebu. Ve druhém kole vyřadila první nasazenou Slovinku V.Erjaveč 6-3 6-1 a v semifinále podlehla D.Turkovič (Cro) 3-6 4-6.  Oficiální výsledky turnaje ...