Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Tenisové halyPředstavení areálu: SK Satalice Praha

Sportovní areál v Satalicích prošel v letech 2006 – 2013 kompletní rekonstrukcí. Dnešní areál klubu představuje 6 antukových tenisových dvorců a 3 tenisové dvorce s umělým trávníkem Lano Wimbledon v populární barevné kombinaci modrá/zelená, na kterých v zimním období stavíme nejmodernější přetlakové haly.


Zář 13 Komentáře
Sportovní klub SK Vitality Slezsko

Tenis je pro sportovní klub SK Vitality Slezsko sportem č.1 a odpovídá tomu i zázemí, které je tu malým i velkým, začínajícím i pokročilým tenistům k dispozici. Pevná 4-kurtová tenisová hala s celoročním provozem. Tenisový povrch Rebound ace, používaný na Australian open, povrch s pomalejším a vyšším odskokem, vhodný jak pro vrcholové, tak pro rekreační hráče


Lis 12 Komentáře
Na Štvanici začala zimní tenisová sezóna, přijďte si zahrát!

Deseti krytými kurty, z toho sedmi s umělým povrchem a třemi antukovými, disponuje I.ČLTK Praha, nejstarší tenisový klub v České republice. Pro zimní období 2012/2013 je stále ještě možné rezervovat si hodiny, ať už formou abonentní, nebo formou jednotlivých pronájmů. Nabízíme bezplatné hlídané parkoviště a pro veřejnost přístupnou klubovou restauraci. Pro ty, kteří holdují golfu i v zimním období, je na Štvanici připraven golfový simulátor Full swing. Více informací naleznete na www.cltk.cz


Zář 12 Komentáře
Nové tenisové haly v Praze

Halová tenisová sezóna již klepe na dveře je tu čas si zajistit halu. V Praze vyrostly 3 nové přetlakové haly: V Řeporyjích (Praha 5), Dolních Počernicích (Praha 9) a Ládví (Praha 8). Na Sport Centru Jarov (tenisový klub Spoje praha) mají nové 2 kurty s umělým povrchem casali (podobné jako decoturf). Přehled tenisových hal členěných podle regionu najdete v rubrice haly nebo na www.tenishala.cz.


Zář 11 Komentáře
Přijďte strávit den na Balkán

Tenisový areál Na Balkáně prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí nyní 4 kryté antukové dvorce v nové nafukovací hale za super cenu 280,– Kč/hod. Kromě tenisu si zde můžete zahrát i stolní tenis, zacvičit si, zregenerovat v nové sauně či dopřát si služeb fyzioterapeuta, masérky nebo kosmetičky. Spálené kalorie pak můžete doplnit v nově otevřené klubové restauraci.


Říj 10 Komentáře

V rubrice tenisové haly naleznete:
- seznam tenisových hal (zvolte region v horní navigaci)
 


Tenisové haly (verze pro tisk - PDF)

Prezentace tenisových hal

START (1.200,-Kč/rok + DPH)
- prezentace základních informací (název, adresa, povrch, počet dvorců, typ haly, rezervace (tel), e-mail, web, další info)
- fotogalerie (4 x foto)
- odkaz do mapy
- uvedení v tištěné verzi v časopise TENIS (říjen)

PROFI (3.500,-Kč/rok + DPH)
- prezentace neobsazených hodin
- změna základních informací
- prezentace aktualit (krátkých článků)
- fotogalerie (4 x foto)
- odkaz do mapy
- e-mail: název@tenishala.cz
- doména: www.název.tenishala.cz
- uvedení v tištěné verzi v časopise TENIS (říjen)

Kontakt - Adresář tenisových hal

Lukáš Březina
email: info@tenishala.cz
mobil: 736 410 409
Jestliže jste se rozhodli pro jakoukoli formu prezentace nebo chcete získat podrobnější informace o možnostech inzerce, napište nám e-mail na info@tenishala.cz nebo telefonujte na 736 410 409.