Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TK Sparta Praha:
Nejlepší výsledky za měsíc prosinec 2016

napsal TK Sparta Praha 17.01.2017

Dospělí&Junioři

 

Tomáš Papík

Finále ve dvouhře, ITF Futures 10k, Vestec

Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 10k, Vestec

Michael Konečný

Semifinále ve dvouhře, ITF Futures 10k, Vestec

Antonín Bolardt

Vítězství ve dvouhře, Přebor Jihomoravského kraje

Matěj Vocel

Finále ve dvouhře, Přebor Prahy

Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 10k, Vestec

Karolína Beránková

Finále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky žen

Kristýna Lavičková

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Záhřeb, u18 - Cro

Andrew Paulson

Vítězství ve dvouhře "A", TK Slávie Plzeň, u18

Matěj Pánik

Finále ve dvouhře "A", TK Slávie Plzeň, u18

Vítězství ve čtyřhře "A", Benátky nad Jizerou, u18

Klára Nováková

Finále ve dvouhře "A", Cafex Rakovník, u18

 

Hráči do 14 let

 

Daniel Siniakov

Semifinále ve dvouhře, Tennis Europe 2, Milten Cup, u14 - Cze

Finále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Milten Cup, u14 - Cze

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, Tennis Europe 2, Milten Cup, u14 - Cze

Mathew William Donald

Vítězství ve dvouhře "A", TK Neridé, u14

Finále ve čtyřhře "A", TK Neridé, u14

Nelly Kněžková

Finále ve dvouhře "A", TK SC Ostrava, u14

Vítězství ve čtyřhře "A", TK SC Ostrava, u14

Michael Kračman

Vítězství ve čtyřhře "A", TK Neridé, u14

Ondřej Kratochvíl

Vítězství ve čtyřhře "B", Spartak Jihlava, u14

Patricie Kubíková

Finále ve dvouhře "B", Mariánské Lázně, u14

Vítězství ve čtyřhře "B", Mariánské Lázně, u14

Lucie Havlíčková

Vítězství Junior Fed Cup mladších žákyň, Rakovník, u12 

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře "C", OAZA Praha, u14

Vítězství ve dvouhře "B", Lokomotiva Cup, u14

Vítězství ve dvouhře "B", Jiskra Havlíčkův Brod, u14

Jakub Nicod

Finále ve dvouhře "B", Spartak Jihlava, u14

Vítězství ve dvouhře "B", Škoda Plzeň, u14

Vítězství ve čtyřhře "B", Škoda Plzeň, u14

Jakub Jupa

Vítězství ve čtyřhře "B", Škoda Plzeň, u14

Filip Apltauer

Finále ve dvouhře "B", Škoda Plzeň, u14

Petr Brunclík

Vítězství ve čtyřhře "B", TJ Spoje Praha, u12

Vítězství ve dvouhře "C", Horní Měcholupy, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", Horní Měcholupy, u12

Viktorie Starečková

Vítězství ve dvouhře "B", LTC Humpolec, u12

Vítězství ve čtyřhře "B", LTC Humpolec, u12

Vítězství ve dvouhře "B", Tenis Cibulka, u12

Natálie Paterová

Vítězství ve čtyřhře "B", TK Most, u12

Vojtěch Valeš

Vítězství ve dvouhře "C", Tempo Praha, u12

Filip Čepl

Vítězství ve čtyřhře "C", Tenis Cibulka, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", TSM Sokol Vysočany, u12

Štěpán Sklenička

Vítězství ve dvouhře "C", Lob Bohnice, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", Lob Bohnice, u12

Vítězství ve čtyřhře, Oblastní Přebor Prahy, u12

Lukáš Sysel

Vítězství ve čtyřhře "C", Lob Bohnice, u12

Šimon Žák

Vítězství ve čtyřhře "C", Lob Bohnice, u12

Bartoloměj Šusta

Vítězství ve čtyřhře "C", Lob Bohnice, u12

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře "C", SK Satalice, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", SK Satalice, u12

Vítězství ve dvouhře Oblastní přebor Prahy - 2007, u12

Vítězství ve dvouhře "C", Tempo Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", Tempo Praha, u12

Amy Suchá

Vítězství ve dvouhře "C", TK Jirkov, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", TK Jirkov, u12

Družstvo extraligy TK Sparta Praha

2.místo v extralize

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz  děkuji

4

Odeslat článek emailem    Facebook    Twitter

Tagy 


POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)