Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Zpravodajství

Přehled komentářů  RSS
Tipovačka: Statistiky Dub 11

Tipovačku hraje stále více uživatelů a uživatelek, což nám dělá radost. A na vlně této radosti jsme připravili malé vylepšení – scorecard. Scorecard je přehled toho jak bodujete a který hráč vám přináší body. Ať už v aktuálním týdnu, nebo celkově. Ale ukáže vám toho i víc o vašich soupeřích.

Komentáře

Tenisové haly v ČR Říj 10
Letní sezóna skončila a je čas se přesunout do haly. Jestliže jste si ještě nestihli zajistit halu na zimu, podívejte se do rubriky haly, kde najdete seznam tenisových hal rozdělených podle regionů: Praha, středočeský, jihočeský, západočeský, severočeský, východočeský, jihomoravský, severomoravský. Najdete zde jak základní informace, tak i fotografie. Některé haly dokonce prezentují aktuální ceník a obsazenost.

Komentáře

Termínová listina MČR v tenisu na vozíku Úno 10

Po prvních dvou turnajích nového ročníku BOWE Systec Cupu 2009/10 – Mistrovství ČR v tenisu na vozíku, které proběhly v Radnicích u Plzně (vítěz Felix SVK) a Kurdějově na Jižní Moravě (zvítězil Gergely SVK) byly určeny termíny zbývajících turnajů tohoto okruhu.

Komentáře

Digitální cvrlikání aneb vybráno z Twitteru Úno 10

Twitter je fenomén, který samozřejmě zasáhl i tenisty a tenistky. Dokonce tak výrazně, že při loňském US Open vydali pořadatelé doporučení pro hráče aby se zdrželi tweetování informací, které by pak mohly být zneužity sázkaři. Tenisté se ale zastrašit nedali a tady je pár perliček z posledních dnů.

Komentáře

OPTIM TOUR 2010: Theodor Devoty vyhrál Milten cup Úno 10

Asi nejsilněji obsazený halový turnaj Optim Tour v posledních letech v milovické hale vyhrál Theodor Devoty z TK Neridé. Včetně kvalifikace se 44 mužů ucházelo o titul na druhém halovém turnaji třídy A a zároveň na druhém podniku Optim Tour 2010. Z posledních šesti vítězů populárního Milten cupu zařazeného do Optim tour se zde sešli hned tři: Martin Fafl, Jiří Vrbka a Jan Marek.

Komentáře

FED CUP v televizi - příjemný zážitek Úno 10

Česko stejně jako loni postoupilo do semifinále týmové soutěže. V prvním kole Světové skupiny porazily české tenistky Německo 3:2. Kdo se o víkendu 6.-7. února vydal do areálu brněnského výstaviště podpořit náš tým (Šafářová, Kvitová, Hradecká, Peschke, kapitán Pála), tak jistě nelitoval. Kdo sledoval toto napínavé utkání v televizi však dostal možná více.