Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TK Sparta Praha:
Nejlepší výsledky za měsíc leden 2017

napsal TK Sparta Praha 02.02.2017

Dospělí&Junioři 

 

Karolína Plíšková

Vítězství ve dvouhře WTA Premier 1.000.000´, Brisbane - AUS

Kateřina Siniaková

Vítězství ve dvouhře WTA International 750.000´, Shenzhen Open - CHN

Barbora Strýcová

Semifinále ve dvouhře WTA Premier 750.000´, Sydney - AUS

Finále ve čtyřhře WTA Premier 750.000´, Sydney - AUS

Lukáš Rosol

Vítězství ve dvouhře, Halový mistr České Republiky, Slavia Plzeň

Michael Konečný

Semifinále ve dvouhře, ITF Futures 15K, Antaly - TUR

Matěj Vocel

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Slavia Plzeň

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Slavia Plzeň

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15K, Antaly - TUR

Michael Vrbenský

Semifinále ve čtyřhře ITF 1, Traralgon, u18 - AUS

Karolína Beránková

Semifinále ve dvouhře ITF 2, Senec, u18 - SVK

Semifinále ve dvouhře ITF 1, Vestec, u18

Semifinále ve čtyřhře ITF 1, Vestec, u18

Kristýna Lavičková

Vítězství ve dvouhře ITF 4, I.ČLTK Cup, u18 

Matěj Pánik

Semifinále ve čtyřhře ITF 5, Ramat Gan, u18 - ISR

Vítězství ve čtyřhře ITF 5, Ramat Gan, u18 - ISR

Semifinále ve dvouhře ITF 5, Ramat Gan, u18 - ISR

Andrew Paulson

Semifinále ve čtyřhře ITF 4, I.ČLTK Cup, u18

Martin Krumich

Vítězství ve dvouhře, Tennis Europe 2, Tennisline Cup Milovice, u16

Veronika Přibylová

Vítězství ve dvouhře "A", Optim Tour, TK Liberec

Klára Nováková

Semifinále ve dvouhře, Tennis Europe 2, Tennisline Cup Milovice, u16

Vítězství ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Tennisline Cup Milovice, u16

Antonín Bolardt

Finále ve dvouhře "B", LTC Modřany

Kristýna Bedrnová

Finále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Tennisline Cup Milovice, u16

Karolína Čechová

Finále ve čtyřhře "A", Optim Tour, TK Liberec

 

Hráči do 14 let

 

Daniel Siniakov

Semifinále ve dvouhře, Tennis Europe 2, Tennisline Cup Milovice, u16

Semifinále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Tennisline Cup Milovice, u16

Michal Kračman

Vítězství ve dvouhře, Tennis Europe 2, Realsport Milovice, u14

Vítězství ve čtyřhře Přebor Prahy, u14 

Mathew William Donald

Vítězství ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Realsport Milovice, u14

Vojtěch Veigert

Semifinále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Realsport Milovice, u14

Vítězství ve dvouhře Přebor Východočeského kraje, u14

Vítězství ve čtyřhře Přebor Východočeského kraje, u14

Štěpán Baum

Semifinále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Realsport Milovice, u14

Finále ve dvouhře Přebor Prahy, u14

Vítězství ve čtyřhře Přebor Prahy, u14

Adriana Beránková

Finále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Realsport Milovice, u14

Finále ve dvouhře Přebor Prahy, u14 

Patricie Kubíková

Semifinále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Realsport Milovice, u14

Vítězství ve dvouhře Přebor Prahy, u14

Vítězství ve čtyřhře Přebor Prahy, u14

Denisa Vondráková

Vítězství ve dvouhře, Přebor Jihočeského kraje, u14

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Jihočeského kraje, u14 

Jakub Jupa

Vítězství ve dvouhře "C", OAZA Říčany, u14

Vítězství ve čtyřhře "C", OAZA Říčany, u14

Lucie Havlíčková

Finále ve čtyřhře "A", SK Véska, u12

Finále ve dvouhře "A", SK Véska, u12

Vít Kalina

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u12

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, U12

Nicolas Fedasco

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, U12

Vojtěch Doubek

Vítězství ve dvouhře, Přebor Středočesky kraj, u12

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Středočesky kraj, u12

Jakub Filip

Vítězství ve dvouhře, Přebor Východočeský kraj, u12

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Východočeský kraj, u12

Oliver Sanders

Vítězství ve dvouhře "C", LOB Bohnice, u12

Vítězství ve čtyřhře "C",DTJ Jinonice, u12

Jiří Pokorný

Vítězství ve čtyřhře "C", Tempo Praha, u12

Vítězství ve dvouhře "C",DTJ Jinonice, u12

Vítězství ve čtyřhře "C",DTJ Jinonice, u12

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve čtyřhře "C", Tempo Praha, u12

Filip Čepl

Vítězství ve dvouhře "C", Vestecká sportovní, u12

Vítězství ve dvouhře "C",TK Blažka Holiday, u12

Štěpán Sklenička

Vítězství ve dvouhře "C",Cibulka Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře "C",Cibulka Praha, u12

Lukáš Sysel

Vítězství ve čtyřhře "C",Cibulka Praha, u12

Daniel Bien

Vítězství ve čtyřhře "C", Lokomotiva Praha, u12

Amy Suchá

Vítězství ve dvouhře "C",TK Neridé, u12

Vítězství ve čtyřhře "C",TK Neridé, u12

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře "C", Tempo Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", Tempo Praha, u12

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

7

Odeslat článek emailem    Facebook    Twitter

Tagy 


POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)