Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
nejvíce ceněné články během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis 19.07.

Natálie Kallmünzerová (1997, 492. ITF) si odváží titul z juniorského turnaje kategorie ITF 4 v Londýně. Ve druhém kole se jí podařilo vyřadit jedničku turnaje Britku Eden Richardson (213. ITF) 6:2 4:6 6:4 a ve finále si potom poradila i s druhou nasazenou Alannah Griffin (GBR) 7:6(3) 6:1. Za vítězství si připsala 40 bodů. Výsledky.

Protenis 20.07.

Mistrovství ČR družstev v kategorii mladšího žactva 2014 konané ve Zlíně vyhrál TK Agrofert Prostějov, který porazil ve finále TK Sparta Praha 6:3. Na třetím místě skončil I.ČLTK Praha a na čtvrtém místě TK Neridé. Fotogalerie.

Protenis včera

Od pondělí 21. července začínají Mistrovství Evropy jednotlivců v kategoriích do 14-ti (Plzeň), 16-ti (Moskva) a 18-ti let (Klosters). Čeští hráči budou o prestižní titul bojovat ve všech kategoriích. Výsledky Plzeň, výsledky Moskva, výsledky Klosters.