Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Češi a češky v akci

Scorekeepeři v akci: Murdock(606) briza(151) (55) soustek(33) houba(16) JaraP(1)
  DnesVčeraTento týden Minulý týden  

Muži

Munich € 439,405
Q2Štěpánek - Brands 4:6 6:4 7:6(6)Komentáře2h
Q2Hernych - Trinker 3:6 4:6Komentáře2h
Q2Stepanek - Brands 4:6 6:4 7:6(6)Komentářednes
Q1Stepanek - Klec 4:6 6:3 6:3Komentářevčera
Q1Hernych - Becker R. 4:6 6:4 7:6(0)Komentářevčera
Q1Štěpánek - Klec 4:6 6:3 6:3Komentářevčera
Bucharest € 439,405
FGarcia Lop. - Veselý 7:6(5) 7:6(11)Komentáře3h
SFVeselý - Gim.Traver 2:6 6:1 6:4Komentářevčera
8Garcia Lop. - Rosol 6:4 7:6(7)Komentáře24.04.
8Veselý - Karlovic 6:4 6:4Komentáře24.04.
16Veselý - Jaziri 6:3 6:1Komentáře22.04.
16Rosol - Lajovic 4:6 6:4 6:3Komentáře22.04.
32Veselý - Schwartzman D. 6:3 7:6(9)Komentáře21.04.
Q2Zopp - Pavlásek A. 6:1 6:3Komentáře20.04.
Q1Pavlásek A. - Luncanu 6:0 3:6 6:4Komentáře19.04.
Q1Fabbiano - Hernych 6:2 4:6 7:6(6)Komentáře18.04.
Q1Fabbiano - Hernych 6:2 4:6 7:6(6)Komentáře18.04.
Barcelona € 1,993,230
Q1De Schepper - Michalička 6:1 6:2Komentáře18.04.
Q1Cachin - Pospíšil 6:4 6:7(3) 6:3Komentáře18.04.
Q1De Schepper - Michalička 6:1 6:2Komentáře18.04.
Q1Cachin - Pospisil J. 6:4 6:7(3) 6:3Komentáře18.04.
Heraklion $10,000
Q1Zeleny - Kavallas 6:2 6:1Komentářednes
Q128Zeleny - Foteinopoulos 6:4 7:5Komentářevčera
Vero Beach $10,000
Q128Ramirez - Vanis 6:1 6:3Komentářevčera
Tasker - Kalinovsky 6:0 6:1Komentářevčera
Vanis - Staff 6:1 6:3Komentářevčera
Antalya $10,000
Q1Shevkedov - Panak Y. 6:2 3:6 6:3Komentářevčera
Heraklion $10,000
SFEhara - Šimůnek 6:1 6:2Komentářevčera
Ostrava €42,500
Q2Lojda - Süč 6:4 6:0Komentáře1h
Q2Michnev - Salaba 6:1 7:6(6)Komentáře3h
Q2Panfil - Rehacek 6:0 6:2Komentářednes
Q2Bíško - Šátral 6:0 2:6 6:3Komentářednes
Q2Michalička - Lustyk 2:0 retiredKomentářednes
Q2Staněk - Trubrig 6:1 6:4Komentářednes
Q1Süč - Bálek 6:1 6:1Komentářevčera
Q1Lustyk - Motl 6:3 6:2Komentářevčera
Q1Staněk - Pyla 6:1 6:1Komentářevčera
Q1Trubrig - Štaubert 7:6(6) 6:0Komentářevčera
Q1Rehacek - Janik 6:1 1:6 7:6(4)Komentářevčera
Q1Salaba - Schulhauser 7:5 6:2Komentářevčera
Q1Michnev - Safranek 6:1 7:6(3)Komentářevčera
Q1Bíško - Jebavý 7:6(5) 4:6 6:2Komentářevčera
Q1Biro - Nejedlý 2:6 7:6(2) 6:0Komentářevčera
Guadalajara $100,000 +H
32Mertl - Barrientos 3:6 6:7(5)Komentáře20.04.
32Barrientos - Mertl 6:3 7:6(5)Komentáře20.04.
Piestany Grade 2
FKopriva - Klein 6:2 2:6 7:5Komentářednes
SFKopriva - Rikl 3:6 6:3 6:2Komentářevčera
SFKlein - Vejvara 4:6 6:2 6:3Komentářevčera
Brno Grade 2
SFDudek - Holis E. 3:6 6:4 7:5Komentářevčera
8Dudek - Podlesak 6:1 6:0Komentáře23.04.
8Holis E. - Schulenburg 6:4 6:2Komentáře23.04.
16Podlesak - Styler 6:2 7:6(5)Komentáře22.04.
16Holis E. - Kwiatkowski 6:4 6:2Komentáře22.04.
16Michalski - Kripsky 6:3 6:3Komentáře22.04.
32Podlesak - Schlederer 6:1 6:1Komentáře21.04.
32Styler - Adamovich 6:2 5:7 7:6(2)Komentáře21.04.
32Holis E. - Rocens 6:2 6:1Komentáře21.04.
32Sirous - Jermar 7:6(8) 6:4Komentáře21.04.
32Von Der shulenburg - Kovarik 6:1 6:2Komentáře21.04.
32Seiler - Simecek 6:3 6:1Komentáře21.04.
32Mader - Sedlar 7:5 6:3Komentáře21.04.
32Kripsky - Sojka 6:3 1:6 6:4Komentáře21.04.
32Michalski - Doubek 6:1 6:4Komentáře21.04.
32Hartzheim - Forejtek 3:6 6:1 6:3Komentáře21.04.
32Ivanov - Pecak 6:1 6:4Komentáře21.04.
32Godek - Steinhauser 6:1 1:6 7:5Komentáře21.04.
32Strombach - Senk 6:2 7:6(3)Komentáře21.04.
64Andrejic - Zavrsky 6:1 6:0Komentáře20.04.
64Goncharov - Vrba 6:3 3:6 7:6(5)Komentáře20.04.
64Lusovsky - Schlederer 6:3 3:6 6:3Komentáře20.04.
64Kovarik - Mundt 6:4 6:4Komentáře20.04.
64Kripsky - Auinger 6:3 6:1Komentáře20.04.
64Doubek - Grigoryev 6:0 6:0Komentáře20.04.
64Pecak - Rainer 3:6 7:6(3) 6:1Komentáře20.04.
64Senk - Zeiler 6:4 6:1Komentáře20.04.
Budapest Grade 2
16Necz - Langmajer 6:1 6:2Komentáře23.04.
32Langmajer - Petrovic 6:4 6:3Komentáře23.04.
32Lingxi - Machac 6:2 6:1Komentáře23.04.
8Khin - Palan 6:1 6:3Komentáře23.04.
16Palan - Suevich 7:5 4:6 6:4Komentáře23.04.
32Palan - Petrov 6:2 6:2Komentáře23.04.
Trnava Grade 2
SFBurduf - Jirousek L. 6:4 7:5Komentářevčera
8Jirousek L. - Fekete 6:0 6:2Komentářevčera
8Burduf - Lehecka 0:6 6:3 7:6(3)Komentářevčera
8Marek - Najman 6:1 6:3Komentářevčera
16Jirousek L. - Fajta 6:2 6:2Komentáře23.04.
16Lehecka - Burlachenko 6:2 7:5Komentáře23.04.
16Burduf - Svrcina 2:6 6:4 6:4Komentáře23.04.
16Minarik - Krumich 6:0 6:0Komentáře23.04.
16Makk - Kubik 6:1 6:3Komentáře23.04.
16Najman - Dobak 7:5 3:6 6:4Komentáře23.04.
32Jirousek L. - Bielik 3:6 6:3 6:2Komentáře22.04.
32Lehecka - Gondor 3:6 6:1 6:3Komentáře22.04.
32Svrcina - Velcz 6:3 6:0Komentáře22.04.
32Burduf - Vaculik 7:5 7:5Komentáře22.04.
32Minarik - Cizek 6:4 6:4Komentáře22.04.
32Krumich - Palovic 7:6(4) 3:6 6:1Komentáře22.04.
32Dobak - Horak 1:6 7:6(5) 7:5Komentáře22.04.
32Kubik - Valent 6:7(5) 6:3 6:2Komentáře22.04.
32Najman - Arbet 6:3 6:3Komentáře22.04.
64Jirousek L. - Turtl 6:2 6:0Komentáře21.04.
64Lopez - Podsednik 6:3 7:5Komentáře21.04.
64Ovcharenko - Slachta 6:0 6:1Komentáře21.04.
64Lehecka - Pawlicki 6:3 6:3Komentáře21.04.
64Svrcina - Hofmann 6:1 6:2Komentáře21.04.
64Vaculik - Karol 6:0 6:0Komentáře21.04.
64Cizek - Frankowski 6:3 3:6 7:6(3)Komentáře21.04.
64Krumich - Hartmann 6:0 6:1Komentáře21.04.
64Kubik - Novansky 6:2 7:5Komentáře21.04.
64Horak - Grnac 6:1 6:1Komentáře21.04.
64Najman - Janosik 6:0 6:3Komentáře21.04.
64Katuch - Gorbushin 6:0 6:3Komentáře21.04.
Rakovnik Grade 3
FKasnikowski - Siniakov 6:1 6:4Komentářevčera
SFSiniakov - Bojarski 6:3 6:0Komentářevčera
SFKasnikowski - Jurajda 7:6(1) 6:4Komentářevčera
8Siniakov - Veigert 1:6 7:6(5) 6:0Komentáře23.04.
8Kasnikowski - Burian 6:0 6:4Komentáře23.04.
8Jurajda - Truhlar 6:3 6:0Komentáře23.04.
16Siniakov - Ignatiuk 6:2 6:1Komentáře22.04.
16Veigert - Donald 6:3 6:2Komentáře22.04.
16Burian - Boding 6:2 6:2Komentáře22.04.
16Jurajda - Baum 6:4 6:2Komentáře22.04.
16Truhlar - Ivanenko 6:1 6:1Komentáře22.04.
32Siniakov - Borg 6:3 6:0Komentáře21.04.
32Veigert - Almasi 1:6 6:3 6:3Komentáře21.04.
32Donald - Maskov 6:2 6:2Komentáře21.04.
32Burian - Olsansky 6:0 6:2Komentáře21.04.
32Boding - Janousek 6:0 6:0Komentáře21.04.
32Mucic - Postupa 6:3 7:5Komentáře21.04.
32Kasnikowski - Klir 6:0 6:0Komentáře21.04.
32Jurajda - Michalik 6:0 6:0Komentáře21.04.
32Baum - Hauge 6:1 3:6 7:5Komentáře21.04.
32Truhlar - Bensoussan 6:4 6:0Komentáře21.04.
64Wagner - Blazka S. 6:2 6:1Komentáře20.04.
64Siniakov - Pop 6:1 6:0Komentáře20.04.
64Ruland - Zamecnik 2:6 6:3 6:4Komentáře20.04.
64Veigert - Ivanovski 6:3 7:5Komentáře20.04.
64Donald - Andrejic 0:6 6:3 6:3Komentáře20.04.
64Olsansky - Csigrai 6:1 6:3Komentáře20.04.
64Burian - Topo 6:3 7:5Komentáře20.04.
64Janousek - Jerlija 5:7 7:6(4) 7:6(4)Komentáře20.04.
64Postupa - Richter 7:6(5) 6:3Komentáře20.04.
64Klir - Deliano 6:2 6:4Komentáře20.04.
64Jurajda - Szic 6:3 6:2Komentáře20.04.
64Hauge - Stoiber 6:3 4:6 6:3Komentáře20.04.
64Baum - Schiessl 6:3 6:1Komentáře20.04.
64Truhlar - Locs 6:1 6:0Komentáře20.04.
64Ivanenko - Smida 6:0 6:2Komentáře20.04.

Ženy

Prague $250,000
Q2Putintseva - Borecká 6:1 4:6 6:4Komentáře2h
Q2Jabeur - Vondroušová 3:6 0:3 skr.Komentáře2h
Q2Hradecká - Štefková 6:2 6:1Komentáře2h
Q1Bondarenko K. - Mendesová 6:4 6:2Komentářevčera
Q1Hlaváčková A. - Vondroušová 6:2 3:6 3:6Komentářevčera
Q1Bouzkova - Borecká 3:6 7:6(3) 2:6Komentářevčera
Q1Kovinic - Malečková 7:5 6:4Komentářevčera
Q1Ostapenko - Krejčíková B. 6:1 6:4Komentářevčera
Q1Štefková - Kania 4:6 6:3 7:5Komentářevčera
Q1Hradecká - Kaňková 6:1 6:2Komentářevčera
Q1Duque - Vankova 7:6(3) 6:3Komentářevčera
Marrakech $250,000
Q2Radwanska U. - Voráčová 6:3 6:3Komentáře2h
Q1Voráčová - Hattingh 6:1 6:1Komentářevčera
Stuttgart $731,000
16Šafářová L. - Wozniacki 6:7(5) 1:6Komentáře23.04.
16Kvitová - Brengle 3:6 6:7(2)Komentáře23.04.
32Šafářová L. - Bondarenko K. 7:6(8) 6:4Komentáře21.04.
32Muguruza - Strýcová 6:1 6:4Komentáře21.04.
Q2Allertová - Beygelzimer 7:5 4:6 1:6Komentáře19.04.
Q2Siniaková - Bondarenko K. 2:6 2:6Komentáře19.04.
Q1Rodina - Krejčíková B. 6:4 6:2Komentáře18.04.
Q1Rodina - Krejcikova 6:4 6:2Komentáře18.04.
Q1Siniaková - Vogt 6:4 7:5Komentáře18.04.
Q1Allertová - Razzano 1:6 6:4 0:0 retiredKomentáře18.04.
Q1Allertová - Razzano 1:6 6:4 ret.Komentáře18.04.
Q1Siniaková - Vogt 6:4 7:5Komentáře18.04.
Istanbul $50,000
FPlíšková Kr. - Peer 6:1 6:7(4) 5:7Komentáře2h
SFGasparyan - Plíšková Kr. 6:7(12) 5:7Komentářevčera
16Plíšková Kr. - Zander 6:3 6:3Komentáře24.04.
32Hlaváčková A. - Aksu 3:6 1:6Komentáře23.04.
32Gasparyan - Voráčová 6:3 6:3Komentáře21.04.
32Plíšková Kr. - Eraydin 6:1 6:1Komentáře21.04.
Istanbul $50,000
FPeer - Plíšková 1:6 7:6(4) 7:5Komentáře3h
SFPlíšková - Gasparyan 7:6(12) 7:5Komentářevčera
Bol $10,000
FPantuckova - Mekovec 1:6 6:3 6:4Komentářednes
SFPantuckova - Rinaldo Persson 6:4 6:2Komentářevčera
Heraklion $10,000
QFiKawasaki - Horáčková 6:1 6:2Komentářednes
Q1Horáčková - Kokkinaki 7:5 6:1Komentářevčera
16Sakkari - Martincová 7:5 1:6 6:1Komentáře23.04.
Dothan $50,000
32Stewart K. - Kramperová 6:1 6:1Komentáře23.04.
Piestany Grade 2
FKilnarova - Juvan 6:2 4:6 6:1Komentářednes
SFJuvan - Machalova 7:6(5) 6:4Komentářevčera
SFKilnarova - Potocnik 6:3 6:3Komentářevčera
Brno Grade 2
FSebestova - Nikolovova 6:2 6:1Komentářevčera
SFNikolovova - Najmanova ret.Komentářevčera
SFSebestova - Chernyshova 6:2 6:3Komentářevčera
8Najmanova - Cernecka 3:6 7:6(3) 6:3Komentáře23.04.
8Nikolovova - Jaskiewicz 6:7(2) 6:2 6:3Komentáře23.04.
8Sebestova - Pichler 6:1 6:0Komentáře23.04.
16Najmanova - Tarajova 4:6 6:3 6:1Komentáře22.04.
16Jaskiewicz - Cechakova 6:3 4:6 6:2Komentáře22.04.
16Nikolovova - Laechler 6:0 6:4Komentáře22.04.
16Sebestova - Kunat 6:2 6:3Komentáře22.04.
16Chernyshova - Lavickova 6:4 6:2Komentáře22.04.
32Najmanova - Behnke 6:4 6:2Komentáře21.04.
32Lask - Richterova 6:2 6:3Komentáře21.04.
32Cernecka - Richtrova 6:2 6:3Komentáře21.04.
32Jaskiewicz - Slezakova 6:3 6:2Komentáře21.04.
32Cechakova - Ramskogler 6:2 6:2Komentáře21.04.
32Laechler - Benesova 7:6(2) 6:4Komentáře21.04.
32Nikolovova - Melnikova 6:2 6:4Komentáře21.04.
32Sebestova - Blattner 6:1 6:2Komentáře21.04.
32Kunat - Hromkova 6:2 6:4Komentáře21.04.
32Lavickova - Komleva 6:3 6:1Komentáře21.04.
64Richtrova - Kozhina 6:1 6:4Komentáře20.04.
64Slezakova - Kunckova 6:3 6:1Komentáře20.04.
64Cechakova - Machacova 6:3 6:0Komentáře20.04.
64Hromkova - Stiegler 6:1 6:1Komentáře20.04.
64Kuriakova - Czimarova 6:4 7:6(5)Komentáře20.04.
64Ewald - Popova 6:3 6:2Komentáře20.04.
64Milatova - Vajsejtlova 6:3 3:0 ret.Komentáře20.04.
64Lapustina - Masarikova 6:1 6:4Komentáře20.04.
Trnava Grade 2
FSiskova - Kovacicova 6:4 6:1Komentáře1h
SFSiskova - Dyatlova 6:4 6:4Komentářevčera
8Siskova - Stankovic 6:2 6:3Komentářevčera
16Siskova - Ilinca 6:1 6:1Komentáře23.04.
16Schmid - Hunkova 6:4 6:2Komentáře23.04.
32Hunkova - Homkrun 3:6 6:1 6:2Komentáře22.04.
32Stankovska - Hindova 6:3 6:2Komentáře22.04.
32Siskova - Nadajewska 6:2 6:1Komentáře22.04.
64Siskova - Kmoskova 6:1 6:0Komentáře21.04.
64Kaiser - Kucharova 7:6(7) 2:6 6:0Komentáře21.04.
64Dyatlova - Bedrnova 6:3 2:6 7:5Komentáře21.04.
64Supak - Panackova 6:2 6:4Komentáře21.04.
64Ondrejcekova - Csabi 6:3 6:1Komentáře21.04.
64Hunkova - Filichenok 6:3 6:2Komentáře21.04.
64Hindova - Pinkova 6:0 6:1Komentáře21.04.
64Schwarcova - Silna 6:2 6:3Komentáře21.04.
32Kucharova - Blokhina 6:0 6:0Komentáře20.04.
32Potocnakova - Dohnalova 7:5 6:2Komentáře20.04.
Rakovnik Grade 3
16Timofeeva - Palicova 6:2 6:0Komentáře22.04.
32Wygonowska - Ohnoutkova 6:1 6:0Komentáře21.04.
32Fischer - Hrdinkova 6:1 6:1Komentáře21.04.
32Slaba - Panchartek 6:2 6:3Komentáře21.04.
32Vidmanova - Halper 6:1 6:0Komentáře21.04.
32Cvetkovic - Mandelikova 7:6(7) 7:6(5)Komentáře21.04.
32Glanzer - Dvorakova 6:2 6:1Komentáře21.04.
32Palicova - Schunk 6:3 7:5Komentáře21.04.
32Suchankova - Mihokova 6:1 6:1Komentáře21.04.
64Hrdinkova - Petrie 6:1 6:1Komentáře20.04.
64Matjunina - Chudejova 6:2 6:4Komentáře20.04.
64Molchanova - Kostelna 6:2 6:0Komentáře20.04.
32Slaba - Panchartek 6:2 6:3Komentáře20.04.
64Halper - Gajdosova 6:1 2:6 6:1Komentáře20.04.
64Mandelikova - Diestelkamp 6:2 6:0Komentáře20.04.
64Toth - Kourilova 6:2 6:2Komentáře20.04.
64Timofeeva - Mrazova 6:1 6:3Komentáře20.04.
32Suchankova - Mihokova 6:1 6:1Komentáře20.04.