Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TENISKLUB.CZ: Sportcentrum Uhříněves

napsal briza 20.05.2020

Dovolujeme si Vás pozvat do našeho sportovního areálu, který se nachází v jihovýchodní části Uhříněvsi, v ulici K Sokolovně. K dispozici jsou 4 zrekonstruované kurty s umělou antukou a 4 hřiště na badminton, umístěné v pevné hale. V zimní sezóně jsou tenisové dvorce zastřešeny 2 přetlakovými halami. Pro hráče jsou samozřejmě k dispozici šatny, WC, sprchy a prostorná klubovna s barem, kde je možné, kromě příjemného posezení s přáteli, pořádat různé společenské akce klubového i firemního charakteru. Aktuální obsazenost dvorců najdete na TENISKLUB.CZ.

Sportcentrum Uhříněves

Pro zájemce výuky tenisu máme k dispozici 3 klubové trenéry. Pro nejmenší pořádáme tenisové školičky, kde nábory probíhají v mateřských školkách a na prvních stupních základních škol. Samozřejmě je možné dítě přihlásit individuálně na recepci tenisového klubu.

Vzhledem k tomu, že máme do mistrovských soutěží přihlášena nejen družstva dospělých, ale i družstva žákovská, mají šikovní absolventi tenisové výuky perspektivu být zařazeni do družstev na mistrovská utkání, a reprezentovat tak náš tenisový klub.

Výuka starších dětí a dospělých probíhá po dohodě s trenéry v individuálních hodinách nebo v malých skupinkách, maximálně do 4 hráčů.

Co se týče našich dalších sportovních aktivit, rádi bychom Vám nabídli pořádání tenisových nebo badmintonových turnajů „na klíč“ pro různé organizace, to znamená včetně zajištění organizace turnaje, občerstvení i cen pro vítěze.

Jak již z našeho názvu vyplývá, náš klub byl vybrán českým zastoupením firmy HEAD do skupiny prioritních odběratelů této značky, což pro naše zákazníky znamená možnost vyzkoušet si u nás tenisové a badmintonové rakety s následnou možností nákupu za velice příznivé ceny.

Vážení sportovní přátelé, pevně doufáme, že Vás náš areál po první návštěvě zaujme natolik, že se pro Vás stane do budoucna příjemným místem pro Vaši sportovní i psychickou relaxaci.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Martin Turnovský a Mirek Moravec
majitelé sportovního areálu

30

Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)