Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
tn.nova.cz 22.10.

Tenista Novak Djokovič se stal poprvé otcem. Jeho manželka Jelena mu podle informací srbských médií porodila v úterý večer v Monaku, kde pár žije, syna. Jeho jméno zatím rodiče nezveřejnili.

Protenis 19.10.

Jan Šátral (1990, ATP 472) vyhrál mezinárodní turnaj série Futures dotovaný $10,000 v řeckém Heraklionu. Ve finále porazil nenasazeného Belgičana Folie (1990, ATP 795) 4:6, 6:4, 6:1. Ve čtyřhře Šátral se Šafránkem ve finále nestačili na Heller/Masur5:7, 2:6. Výsledky.

sport.idnes.cz 20.10.

Česká vyslankyně Petra Kvitová v pondělí okolo poledne trénovala a pak se snažila fyzicky i duševně co nejlépe naladit na úterní utkání s Polkou Radwaňskou (start okolo 15.30 SEČ). To čtyři další tenistky už na Turnaji mistryň v Singapuru za nadšeného jásotu publika nastoupily do boje. Obdivované krásky Ivanovičová a Bouchardová prohrály.

Jan Mertl (1982, ATP 235) vyhrál mezinárodní turnaj dotovaný $10,000 v německém Bad Salzdetfurthu. V českém finále porazil Marka Michaličku (1986, ATP 348) 6:4, 2:6, 6:3. Výsledky.

Tomáš Berdych ovládl turnaj ATP ve Stockholmu. Český tenista ve švédské metropoli slaví druhý titul sezóny a desátý v kariéře. Ve finále Berdych zdolal Grigora Dimitrova ve třech setech 5:7 6:4 6:4. V Moskvě se radoval deblový pár Čermák, Veselý, který ovládl čtyřhru.

V korejském Goyangu se dařilo Renatě Voráčové (WTA 191), která zde na turnaji ITF $25,000 došla do finále dvouhry. Turnajová trojka v boji o titul nestačila na Magdu Linette z Polska 3:6 6:3 3:6. Výsledky.

sport.idnes.cz 21.10.

Vypadalo to, jako by se tenistka Petra Kvitová učekala… Ne k smrti, ale k porážce s jinak oblíbenou protivnicí Radwaňskou. Premiéru na Masters podstoupila až okolo půlnoci. Cítila se malátně. „Trocha energie by se hodila,“ řekla po jasné porážce 2:6, 3:6.

sport.idnes.cz 22.10.

Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká už znovu stojí spolu na jedné straně kurtu. Úspěšný tenisový pár se dal po více než roce znovu dohromady – a v úterý odehrál první zápas po pauze na menším turnaji v Poitiers. Nasazené jedničky ho vyhrály hladce. „Hned jsme se vrátily do starých kolejí,“ těšilo Hlaváčkovou.

Protenis 24.10.

Petra Kvitová (1990, WTA 3) po jednom vítězství a dvou porážkách v základní skupině na turnaji mistryň končí. V posledním zápase nestačila na Caroline Wozniacki (1990, WTA 8) 2:6, 3:6. Do semifinále ze skupiny Petry Kvitové postupují Wozniacki a Radwanska.

Tenisový Turnaj mistryň v Singapuru nabízí jeden senzační výsledek za druhým. Ve středečním duelu dostala světová jednička a obhájkyně titulu Serena Williamsová výprask od Simony Halepové. Rumunka porazila Američanku 6:0, 6:2.Další články k tématu:Kvitová prohrála s Radwaňskou. Wozniacká udolala ŠarapovovouJindy touhle dobou spím. Chyběla mi energie, řekla znavená KvitováTablety na kurt! Tenistkám při poradách s kouči pomůže nová databanka

Protenis 23.10.

Petra Kvitová (1990, WTA 3) ve svém druhém zápase na turnaji mistryň v Singapuru porazila světovou dvojku Marii Sharapovu (1987, WTA 2) 6:3, 6:2. Petra ve svém úvodním zápase proti Agnieszce Radwaňské nezvládla roli favoritky a prohrála 2:6, 3:6.

Protenis 20.10.
sport.idnes.cz 24.10.

Španělský tenista Rafael Nadal ztroskotal ve čtvrtfinále turnaje v Basileji na teprve sedmnáctiletém Chorvatovi Bornu Čoričovi. Druhý nasazený hráč, jenž v poslední době užívá kvůli zánětu slepého střeva antibiotika, prohrál se 124. tenistou světového žebříčku 2:6, 6:7. Nadal vzápětí oznámil, že kvůli zánětu slepého střeva nebude startovat na Turnaji mistrů.

sport.idnes.cz 19.10.

Pro českou tenistku začne Turnaj mistryň v Singapuru až v úterý, kdy se utká s Polkou Agnieszkou Radwaňskou. S ní v šesti dosavadních vzájemných duelech prohrála jen jednou. Vrchol sezony začne pondělními duely Červené skupiny, v nichž se nejprve od 13:30 SELČ utká obhájkyně titulu Serena Williamsová s Anou Ivanovičovou a po nich na kurt nastoupí Simona Halepová s Eugenií Bouchardovou.

Protenis 21.10.

Petra Kvitová zahájila Turnaj mistryň v Singapuru prohrou. Česká tenistka podlehla Polce Radwaňské 2:6 3:6, ta se výhrou vyhoupla do čela Bílé skupiny. V druhém utkání této skupiny zdolala Caroline Wozniacki Rusku Sharapovou 7:6(4) 6:7(5) 6:2.

Obhájkyně titulu Serena Williamsová z USA vstoupila do tenisového Turnaj mistryň v Singapuru výhrou nad Anou Ivanovičovou ze Srbska 6:4, 6:4. Ve druhém duelu Červené skupiny zdolala Rumunka Simona Halepová v souboji debutantek Eugenii Bouchardovou z Kanady 6:2, 6:3.

Děvče z Fulneku se stává jednou z hlavních tváří ženského tenisu. Svědčí o tom i blyštivý talíř, který Petra Kvitová ve čtvrtek převzala v Singapuru. WTA jí udělila Diamond Aces Award za propagaci hry v roce 2014.

Page generated in: 0.472s