aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis 22.03.

O halovém mistru v kategorii dorostenců se rozhodovalo v hale ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde zvítězil Antonín Štěpánek (1999, I.ČLTK Praha), který ve finále porazil Matěje Pánika (2000, TK Olymp Praha) 6:4, 6:3. Dívky do 18-ti let hrály své halové mistrovství tradičně v Mostě, kde zvítězila Karolína Kubáňová (2001, TK Slavia Orlová), která ve finále porazila Veroniku Přibylovou (1999, SK HAMR, z.s.) 6:4, 6:2. Mistry v soutěži čtyřher jsou Poštolka s Křipským a Šebestová s Richtrovou. Výsledky: chlapci, dívky.

Protenis včera

Třetí finále v této sezoně si na futures $15,000 v Bahrajnu zahrál Michal Konečný (ATP 362). V Titul ho tentokrát neproměnil, když nestačil na turnajovou jedničku Tallona Griekspoora z Holandska 4:6 4:6. Výsledky.

O titul si na turnaji s dotací $25,000 zahrála Barbora Krejčíková (WTA 256). Turnajová sedmička v australském Morningtonu v semifinále zdolala první nasazenou Australanku Lizette Cabreru (WTA 185) 6:4 4:6 7:6(2), ve finále potom nestačila na její krajanku šestnáctiletou Destanee Aiavu (WTA 210) 2:6 6:4 2:6. Výsledky.

isport.blesk.cz 25.03.

Nikdy neuslyší potlesk fanoušků, jejich povzbuzování ani uznalá slova po vyhraném zápase. Jihokorejský mladík Lee Duck-hee patří k největším talentům světového tenisu, jeho sílu poznal už například i Lukáš Rosol, který s ním před nedávnem prohrál. Mladý Korejec všechno zvládá s obrovským handicapem. Od narození je totiž hluchý.

isport.blesk.cz 21.03.

Tenistka Petra Kvitová sice ani tři měsíce od přepadení a vážného zranění levé ruky neví, kdy se bude moci vrátit k hraní, na sociálních sítích ale fanouškům vzkázala, že ve svou tenisovou budoucnost stále věří. Dvojnásobná wimbledonská vítězka přiznala, že během nucené pauzy změnila pohled na život a chce získat druhou šanci na kurtech.

První kolo na turnaji v Miami zvládla Lucie Šafářová, která do podniku vkročila vítězstvím nad Yaninou Wickmayer z Belgie 7:6(2) 6:4. Naopak úvod se nevydařil Kateřině Siniakové, která po boji nestačila na Bethanie Mattek-Sands, a Kristýně Plíškové. Ta v den svých narozenin podlehla Mandy Minelle z Lucemburska 6:7(4) 7:5 5:7.

Protenis 23.03.

Dvě české tenisty postoupily na turnaji v Miami do třetího kola. Turnajová dvojka Karolína Plíšková si hladce poradila s kvalifikantkou Madison Brengle 6:1 6:3 a Lucie Šafářová povolila nasazené Gavrilovové čtyři gemy a po setech 6:2 6:2 se také radovala z postupu. Druhé kolo čeká Tomáše Berdycha a Jiřího Veselého.

denik.cz 23.03.

Odměna za informace vedoucí k dopadení muže, jenž v prosinci minulého roku napadl a zranil tenistku Petru Kvitovou, se zvýšila na půl milionu korun. K původním 100 tisíc Kč, jež začátkem ledna nabídl prostějovský klub, přidal muž, který nechtěl zveřejnit svou totožnost, ještě 400 tisíc korun.

/INFOGRAFIKA/ Současná nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková, bývalá světová jednička Caroline Wozniacká, další tuzemské top hráčky jako Lucie Šafářová, Kateřina Siniaková a řada dalších. Takovou skvostnou soupisku nabídne tradiční ženský tenisový turnaj okruhu WTA, který na začátku května tradičně hostí sparťanský areál ve Stromovce.

Protenis 25.03.

Českým tenistkám se v Miami daří. Tři už vybojovaly postup do osmifinále tohoto prestižního podniku. Lucie Šafářová vyřadila Ajlu Tomljanovic hladce 6:1 6:3, Barbora Strýcová si poradila se Slovenkou Čepelovou 6:2 6:4 a Karolína Plíšková porazila Yulii Putintsevu 7:5 6:3. Jedna z Češek navíc bude i ve čtvrtfinále, o které se spolu střetnou Strýcová s Plíškovou.

Protenis 24.03.

Jiří Veselý (1993, ATP 54) postoupil do 3. kola turnaje ATP Masters 1000 v Miami, když porazil Španěla Ramose Vinolase 7:6(5), 4:6, 6:3. V dalším kole ho čeká Američan Sock (1992, ATP 17). Do 3. kola turnaje WTA Premier Mandatory v Miami postoupila i Bára Strýcová (1986, WTA 20), která porazila Johannu Larsson 4:6, 6:3, 7:6(3). V dalším kole se utká se Slovenkou Čepelovou (1993, WTA 105).

denik.cz 25.03.

Tenista Radek Štěpánek podstoupil operaci bederní páteře a čeká ho tříměsíční pauza. Osmatřicetiletý dvojnásobný vítěz Davisova poháru podstoupil zákrok, aby se zbavil chronických problémů, a doufá v další návrat.

Page generated in: 0.128s
poslední komentáře
JANROK komentoval
Do finále na TE 1 v Echingu došel Jakub Patyk
Jakube Jakube. Jsem zvědavý co uhraje Pleva letos v Echingu. Mělo to cenu všechno?
A st. žactva ve Frýdku a Příbrami vyhráli Paroulek a Kudelová
JOJINE MARKU, podívej se na vysledky severočeského přeboru. Především pak na hráče Plevu.
JanZ13 komentoval
Tenisový švindl. Jedna minuta vydělá na auto
Blbost. Blbější článek už asi dlouho nikdo nevymyslel.
Halovými Mistry ČR ml. žactva se stali Donald a Nosková
I start zahraničních hráčů je povolen, dělat však rozdíly ve startovné je jak účtovat dvojí...