aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis 05.12.

5. prosince se konal pražský hokej tenistů, kterého se zúčastnilo 18 hokejových amatérů a 2 závodní hráči hokeje. Za bílý tým výborně zachytal gólman Josef Kurka, za červený tým neméně dobře chytal Libor Salaba senior. Každý z týmů posílil jedno z dvojčat Jandusových. Kapitánem bílého týmu byl David Miketa a u červených Lukáš Dlouhý. Děkujeme organizátorům Danu Lustigovi a Janu Šátralovi za příjemně strávené dopoledne v hokejové hale v Letňanech.

Protenis 04.12.

Vítězem prvního ze série tří desítek mužů se stal v Milovicích Marek Jaloviec, na druhé desítce v Říčanech slavil vítězství Petr Michnev a vítěze třetí desítky ve Vestci u Prahy budeme znát v sobotu 10. prosince. Hlavní soutěž začíná v pondělí 5. prosince a startuje zde 18 českých hráčů, z toho si 3 z nich vybojovali účast v kvalifikaci. LIVESTREAM: kurt 1, kurt 2, kurt 3. Výsledky.

Protenis 03.12.

Pernilla Mendesová (1994, WTA 735) se stala halovou mistryní ČR v kategorii žen pro sezónu 2017. V Milovicích ve finále porazila Karolínu Beránkovou 6:1, 6:1. Čtyřhru vyhrály Marková s Malečkovou. Výsledky.

Od úterý začíná v Milovicích hlavní soutěž mezinárodního turnaje Tennis Europe hráčů a hráček do 14-ti let. Všechny zápasy můžete sledovat v přímém přenosu na internetu. LIVESTREAM: kurt 1, kurt 2, kurt 3. Výsledky.

Gripáci jsou krásně zpracované návleky na držadlo tenisové rakety. V rámci projektu Gripáci představujeme mladé talentované tenisty a tenistky. Jedním z nich je i Štěpán Sklenička (2007, TK Sparta Praha). K jeho největším úspěchům v roce 2016 v kategorii babytenis patří: 1. místo na Mistrovství ČR družstev, 1. místo Přebor Prahy jednotlivců, 1. místo Přebor Prahy družstev, Finále turnaje Masters Sparta Head Tour zima 2016, Finále I. ČLTK Praha Cup zima 2016. Tenisová sezóna 2017 je pro Štěpána první sezónou v kategorii mladších žáků, bude se potkávat se soupeři, kteří mohou být i o dva roky starší. Jeho cílem je úspěšně absolvovat vybrané turnaje a sbírat herní zkušenosti, které dále uplatní. Štěpánovi přejeme mnoho úspěchů.

Protenis včera

Matěj Vocel a Tomáš Papík vyhráli čtyřhru na mezinárodním turnaji ITF Futures dotovaném $10,000 ve Vestci u Prahy. Ve finále porazili pár Bader/Lootsma 6:3, 6:2. Vocel s Papíkem vyhráli už druhou českou desítku, tu první vyhráli před 14-ti dny v Milovicích. Ve finále dvouhry se v sobotu od 11 hod. o titul utkají Tomáš Papík a Niels Lootsma. Výsledky.

Petr Michnev (1989, ATP 315) vyhrál mezinárodní turnaj mužů dotovaný $10,000 v Říčanech u Prahy. Ve finále Michnev porazil Holanďana Nielse Lootsmu 7:6(2), 6:4. Je to letos již pátý titul Michneva na turnajích ITF Futures. Čtyřhru vyhráli Poláci Kowalczyk a Panfil. Výsledky.

Do finále desítky žen se v izraelském Tel Avivu probojovala Miriam Kolodziejová (WTA 559). Turnajová osmička prošla turnajem bez ztráty setu, v semifinále vyřadila druhou nasazenou Valeriyi Strakhovou (WTA 275) 6:3 7:6(6). Ve finále potom nestačila na Deniz Khazaniuk (WTA 252) 5:7 3:6. Výsledky.

Gripáci jsou krásně zpracované návleky na držadlo tenisové rakety. V rámci projektu Gripáci představujeme mladé talentované tenisty a tenistky. Jedním z nich je i Nikola Bartůňková (2006, I.ČLTK Praha). K jejím největším úspěchům v roce 2016 patří: umístění na 1. místě ve svém ročníku na žebříčku ČTS, semifinále dvouhry a finále čtyřhry na turnaji TE U12 v Rakovníku, semifinále dvouhry a finále čtyřhry na turnaji TE U12 v Písku, vítěztví na turnajích B mladších žákyň (Plzeň a Lokomotiva Praha). Nikole přejeme mnoho tenisových úspěchů i v sezóně 2017.

Protenis 06.12.

Vítězem Junior Fed Cupu, který se konal 3.-5.12. 2016, se stalo družstvo Prahy ve složení Bartůňková, Havlíčková a Pávková. Ve finále dívky porazily celek Jižní Moravy 2:1. Na třetím místě skončily Východní Čechy.

Vítězným týmem Junior Davis Cupu v Pelhřimově se stala Jižní Morava ve složení Menšík, Rouchal a Hrazdil. Ve finále porazili celek Severomoravského tenisového svazu 3:0, na třetím místě potom skončilo družstvo Středních Čech, které porazilo 2:1 Prahu.

isport.blesk.cz 06.12.

Srbský tenista Novak Djokovič po sezoně, v níž přišel o post světové jedničky, ukončil spolupráci s koučem Borisem Beckerem. Během tří let s Beckerovou pomocí vyhrál šest gradslamů a dohromady 25 turnajů.

denik.cz 07.12.

Paříž – Kapitán daviscupového týmu Yannick Noah povede ve Francii i ženskou reprezentaci. Šestapadesátiletý bývalý tenista nahradí u fedcupového výběru Amélii Mauresmovou, která se po nedávné porážce s českým týmem ve finále vzdala funkce kvůli těhotenství.

Page generated in: 0.453s
poslední komentáře
JANROK komentoval
Do finále na TE 1 v Echingu došel Jakub Patyk
Jakube Jakube. Jsem zvědavý co uhraje Pleva letos v Echingu. Mělo to cenu všechno?
A st. žactva ve Frýdku a Příbrami vyhráli Paroulek a Kudelová
JOJINE MARKU, podívej se na vysledky severočeského přeboru. Především pak na hráče Plevu.
JanZ13 komentoval
Tenisový švindl. Jedna minuta vydělá na auto
Blbost. Blbější článek už asi dlouho nikdo nevymyslel.
Halovými Mistry ČR ml. žactva se stali Donald a Nosková
I start zahraničních hráčů je povolen, dělat však rozdíly ve startovné je jak účtovat dvojí...