aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis 12.01.

Již 18. ročník tohoto okruhu zahájily ženy turnajem na Mělníku. Plná kvalifikace a bezproblémový průběh turnaje, to už se zde stalo tradicí. Vítězství si odváží Linda Klimovičová (TK Agrofert Prostějov), když ve finále jasně přehrála Allu Abeldinovou 6:1,6:0. Přestože nebyla nasazená, její 18.příčka na ITF z ní udělala favoritku turnaje.

Protenis 16.01.

Alena Kovačková (2008, TE U16 27) vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe dívek do 16 let v Milovicích. Ve finále porazila Italku Noemi Maines 1:6, 6:4, 6:4. Kovačková spolu s Eliškou Forejtkovou vyhrály soutěž čtyřher, když ve finále porazily česko-slovenský pár Linhartová/Krocková 6:4, 6:4. V kategorii chlapců do 16 let došel do finále Štěpán Sklenička (2007, TE U16 40), kde nestačil na Nora Budkov Kjaera 5:7, 6:4, 3:6.

tenisovysvet.cz 16.01.

Talentovaná Barbora Palicová vstoupila do nové sezony nejlepším možným způsobem. Sedmnáctiletá česká tenistka na turnaji v turecké Antalyi vybojovala své první finále mezi profesionálkami. Ma pomyslnou třešničku však nakonec nedosáhla. V nedělním souboji podlehla dvacetileté Hurricane Blackové 0:6, 4:6.

Page generated in: 0.109s
poslední komentáře
JANROK komentoval
Do finále na TE 1 v Echingu došel Jakub Patyk
Jakube Jakube. Jsem zvědavý co uhraje Pleva letos v Echingu. Mělo to cenu všechno?
A st. žactva ve Frýdku a Příbrami vyhráli Paroulek a Kudelová
JOJINE MARKU, podívej se na vysledky severočeského přeboru. Především pak na hráče Plevu.
JanZ13 komentoval
Tenisový švindl. Jedna minuta vydělá na auto
Blbost. Blbější článek už asi dlouho nikdo nevymyslel.
Halovými Mistry ČR ml. žactva se stali Donald a Nosková
I start zahraničních hráčů je povolen, dělat však rozdíly ve startovné je jak účtovat dvojí...