aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis včera

Soutěž čtyřher na halovém mistrovství ČR dotovaném 100 tis. Kč v Milovicích vyhrály Johana Marková (1999) a Jesika Malečková (1994). Ve finále Johana a Jesika porazily Nikolu Tomanovou a Kristýnu Hrabalovou 6:3, 6:3. Finále dvouhry žen Mendesová – Beránková se hraje v sobotu od 10 hodin. Výsledky.

Soutěž čtyřher na mezinárodním turnaji dotovaném $10,000 konaném v areálu OÁZA Říčany vyhrála polská dvojice Kowalczyk/Panfil, která ve finále porazila Ukrajince Kalenichenka a Kekercheniho 6:4, 6:2. Finále dvouhry Michnev – Lootsma se hraje v sobotu od 11:30 hod. Výsledky.

denik.cz 01.12.

Praha – Pouze Tomáš Berdych si z českých tenistů zahraje letošní třetí ročník asijské exhibiční ligy International Premier Tennis League (IPTL). Soutěž kombinující současné a bývalé hvězdy s upravenými pravidly začne v pátek.

isport.blesk.cz 01.12.

Dvě nejlepší české tenistky si vyměnily trenéry. A to doslova. Petru Kvitovou povede do sezony 2017 Jiří Vaněk, jenž se před pár týdny rozešel s Karolínou Plíškovou. Ta obratem sáhla po Davidu Kotyzovi, kouči, s nímž Kvitová vyhrála dva Wimbledony. Které víc prospěje zajímavá rošáda?

Montreal – Třetí tenista světového žebříčku Kanaďan Milos Raonic po vydařené sezoně ukončil spolupráci s trenérem Carlosem Moyou. S bývalým španělským grandslamovým šampionem a světovou jedničkou se připravoval rok. Letos mu Moya pomohl do finále Wimbledonu, do semifinále Australian Open i Turnaje mistrů. Druhý Raonicův kouč Ital Riccardo Piatti ve funkci zůstal.

isport.blesk.cz 30.11.

Tenisová sezona 2016 uzavřela sezonu dramatickým daviscupovým soubojem o titul, který si poprvé v historii pro sebe přivlastnila Argentina, když pod vedením Juana Martina del Potra přehrála Chorvatsko 3:2. Je čas na rekapitulace a hodnocení. A s jednou zajímavostí se hned vytasili statistici. Poprvé za 44 let, tedy od doby, kdy vznikl tenisový žebříček, se mezi TOP 10 nejlepšími hráči objevuje stejný počet odlišných národností.

Protenis 30.11.

Svůj první titul mezi juniory na okruhu ITF získal ve Slovinském Otočeci Albert Šprlák-Puk (1999, ITF 326). Nenasazený Čech ve finále porazil Emile Hudda z Velké Británie 4:6 6:3 6:4. Spolu s Evženem Holišem došli také do finále čtyřhry. Výsledky.

denik.cz 30.11.

Melbourne - Australští tenisté si pozvali český tým k utkání prvního kola Davisova poháru na stadion Kooyong v Melbourne. Hrát se bude na tvrdém povrchu od 3. do 5. února, týden po skončení grandslamu Australian Open.

denik.cz 29.11.

Londýn – Bývalá přední hráčka Anne Keothavongová bude novou kapitánkou britských tenistek ve Fed Cupu. U týmu nahradí Judy Murrayovou. Matka mužské světové jedničky Andyho Murrayho vedla reprezentaci pět let, nyní se chce věnovat hlavně vnučce Sophii, která se narodila v únoru.

Protenis 28.11.

Halové MČR žen 2017 se hraje v Milovicích od pondělí 28. listopadu. Turnaj začíná kvalifikací a v úterý začíná hlavní soutěž. Hraje se o celkovou dotaci 100.000,–Kč, vítězka dvouhry si odveze 30.000,–Kč. LIVE STREAM: kurt 1, kurt 2, kurt 3. Výsledky.

Protenis 27.11.

Vítězem prvního ze tří českých turnajů ITF Futures se stal Marek Jaloviec. Vítěze druhého turnaje hraného tentokráte v Říčanech u Prahy budeme znát v sobotu 3. prosince. Od pondělí 28. listopadu v Říčanech začíná hlavní soutěž, ve které startuje 16 českých hráčů z toho jsou 3 kvalifikanti. Poslední ze tří turnajů se bude hrát ve Vestci u Prahy. Fotogalerie. LIVESTREAM: kurt 1, kurt2, kurt 3. Výsledky.

Dominik Kellovský (1996, ATP 503) došel do finále mezinárodního turnaje ITF Futures dotovaného $10,000 v řeckém Heraklionu. Ve finále Dominik nestačil na Rakušana Ofnera (1996, ATP 351) 6:7(6), 4:6. Výsledky.

isport.blesk.cz 27.11.

Byli na pokraji porážky, přesto tenisté Argentiny po přecházejících čtyřech neúspěšných finálových pokusech poprvé v historii vyhráli Davisův pohár. Domácí Chorvatsko vedlo v Záhřebu po sobotní čtyřhře 2:1 a v nedělní první dvouhře pak Marin Čilič nad Juanem Martinem del Potrem dokonce 2:0 na sety, přesto nakonec slaví Jihoameričané. V euforii byl po závěrečném vítězství Delbonise nad Karlovičem (6:3, 6:4, 6:2) i slavná fotbalová legenda Diego Maradona, který v hledišti po celé tři dny nechyběl.

denik.cz 27.11.

Záhřeb – Tenisté Argentiny se zapsali do historie. Poprvé vyhráli Davis Cupu, když ve finále v Záhřebu porazili Chorvatsko 3:2. Hrdinou se stal Federico Delbonis, který v bitvě o třetí bod porazil ranaře Iva Karloviče 6:3, 6:4, 6:2. Jihoameričané tak uspěli na pátý pokus; o slavnou trofej hráli i v letech 1981, 2006, 2008 a 2011, vždy ale odešli s prázdnou.

Protenis 26.11.

Marek Jaloviec (1994, ATP 321) vyhrál mezinárodní turnaj série ITF Futures dotovaný $10,000 v Milo­vicích. Ve finále Marek porazil Holanďana Van de Zandschulp 6:4, 6:1, když v prvním setu prohrával 0:4. Marek Jaloviec získal letošní pátý titul na turnajích ITF Futures a získal dalších 18 bodů do žebříčku ATP, což ho posune někam k 295. místu žebříčku ATP. Výsledky.

Page generated in: 0.274s
poslední komentáře
JANROK komentoval
Do finále na TE 1 v Echingu došel Jakub Patyk
Jakube Jakube. Jsem zvědavý co uhraje Pleva letos v Echingu. Mělo to cenu všechno?
A st. žactva ve Frýdku a Příbrami vyhráli Paroulek a Kudelová
JOJINE MARKU, podívej se na vysledky severočeského přeboru. Především pak na hráče Plevu.
JanZ13 komentoval
Tenisový švindl. Jedna minuta vydělá na auto
Blbost. Blbější článek už asi dlouho nikdo nevymyslel.
Halovými Mistry ČR ml. žactva se stali Donald a Nosková
I start zahraničních hráčů je povolen, dělat však rozdíly ve startovné je jak účtovat dvojí...