Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  turnaje  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

OPTIM TOUR 2017: Přibylová vyhrála překvapivě áčko v Liberci

Vítězkou turnaje A žen v Liberci se stala Veronika Přibylová (1999, SK HAMR). Přibylová ve finále porazila Terezu Polanskou (1998, TK Škoda Plzeň) 6:1 6:0. Ve čtyřhře se radovala dvojice Jarošová, Svobodová. Výsledky.

Tři Češky a Štěpánek zvládli první kolo Australian Open

Karolína Plíšková, Lucie Šafářová a Barbora Strýcová mají úspěšně za sebou úvodní kolo Australian Open 2017. Plíšková na centr kurtu smetla Španělku Sorriber Tormu 6:2 6:0, Šafářová utekla z devíti mečbolů Yanině Wickmayer a Strýcová si poradila s kvalifikantkou Kulichkovou 6:3 6:2. Mezi muži postoupil Radek Štěpánek, který po úspěšné kvalifikaci porazil Dmitryho Tursunova bez ztráty setu. Končí Jiří Veselý, jež podlehl Gaelu Monfilsovi ve třech setech, a Adam Pavlásek, který nestačil na Andrewa Whittingtona startujícího na divokou kartu.

Zpravodajství z klubů
Kristýna Lavičková postoupila do semifinále dvouhry v chorvatském Záhřebu. Ve druhém kole vyřadila první nasazenou Slovinku V.Erjaveč 6-3 6-1 a v semifinále podlehla D.Turkovič (Cro) 3-6 4-6.  Oficiální výsledky turnaje ... V uplynulých dvou týdnech trénovali u nás hráči japonského tenisového svazu. Během těchto dvou týdnů sehráli s našimi hráči tréninky a sparingové zápasy a měli tak možnost poznat český, potažmo sparťanský, systém... Sparťanka Karolína Beránková prožila pěkný týden. Na halového mistrovství žen v Milovicích se probjovola až do finále dvouhry a stala se  tak vícemistryní pro rok 2016. V semifinále vyřadila Lucii Procházkovou... Soutěž čtyřher na Halovém mistrovství ČR žen s dotací 100 000 Kč v Milovicích vyhrál štvanický pár Johana Marková a Jesika Malečková.  Ve finále čtyřhry Johana Marková a Jesika Malečková porazily Nikolu Tomanovou a... Na přelomu listopadu a prosince bojovala o titul ve čtyřhře na turnaji Eddie Herr na Floridě Šárka Richterová.  V soutěži dívek do 16 let nestačil ve finále pár Orav – Richterová na druhou nasazenou dvojici Bilokin – O’Dell...