Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TENISKLUB.CZ: Sportcentrum Radlice

napsal briza 18.05.2020

SPORTCENTRUM RADLICE nabízí možnost výuky tenisu v tenisové školičce pro děti ve věku od 4 let pod vedením školených trenérů II., III. třídy s dlouholetou praxí u nás i v zahraničí. Aktuální obsazenost dvorců najdtete na TENISKLUB.CZ.

Sportcentrum Radlice

Děti trénují ve skupinkách (maximálně 6 hráčů) s dvěma trenéry, aby byla tréninková hodina efektivně využita. Pokud budete mít zájem o další informace, navštivte naši internetovou stránku oddílu tenisu Tělovýchovné jednoty Radlice www.tenisradlice.cz , kde naleznete podrobnější informace o tenisové školičce a aktivitách tenisového oddílu.

Tenisová akademie je určena pro další tenisový rozvoj těch dětí z tenisové školičky, u kterých je zájem a také předpoklad, že budou pokračovat v závodním tenise. V tenisové akademii se již většinou jedná o individuální trénink s trenérem. Osobní tenisový trenér, individuální tenisové kurzy. Žadný věk pro nás není překážkou. Jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Dospělým kromě tenisové výuky nahradíme i sparing partnera.

TENISOVÁ ŠKOLIČKA
Tenisová školička TJ Radlice probíhá na našich kurtech od září do června každý den mezi 14 – 18 hodinou. Děti máme rozdělené do maximálně 6ti členných skupinek, kdy jsou na kurtu s dětmi vždy 2 trenéři. Tenisová lekce v naší školičce trvá 80 minut a věkové rozmezí dětí je 4 – 12 let. Děti už nyní hrají dle pravidelného rozvrhu, ale není problém zařadit do skupinek nové tenisty nebo tenistky.

V případě zájmu o zařazení do tenisové školičky volejte na tel.: 604 143 702 – Tomáš Braun.

TENISOVÁ AKADEMIE
Tenisová akademie navazuje na tenisovou školičku TJ Radlice. Je to výběr talentovaných dětí, kteří mají zájem trénovat častěji a dostat se na úroveň umožňující hraní turnajů jednotlivců a mistrovských utkání. V tenisové akademii mají děti možnost trénovat každý den v roce bez ohledu na prázdniny, svátky atd. Do tenisové akademie přichází i hráči z jiných klubů, kteří doplňují skupinu našich závodních tenistů. Děti z tenisové akademie jezdí v období letních prázdnin na tenisové soustředění do Bechyně. Vrcholem tenisové sezóny je období mistrovských utkání, kde máme celkem 10 žákovských družstev, která jsou tvořena především hráči tenisové akademie. tel.: 601 353 602 – Petr Paroulek (šéftrenér)

VÝUKA TENISU PRO DOSPĚLÉ
Po telefonické domluvě na tel.: 728 743 034

Aktuální obsazenost dvorců: https://www.tenisklub.cz/…trum-Radlice
Adresa: Kutvirtova 1, 15000 Praha 5
Telefon: 728 743 034
Web: http://www.sportcentrumradlice.cz
Rezervační systém: www.Jdemenato.cz

29

Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)