LTK Liberec

Sparta Praha 15.8. - minitenis Mathias Škrlík zlatý TK Votice 15.8. a Sparta Praha 8.8. - Babytenis -  Jonáš Kučera postoupil do semifinále na prestižním turnaji na pražské Spartě - obsadil tím skvělé třetí místo a... Od 1. srpna se můžeme těšit na třetí ročník SVIJANY OPEN. Úspěšný turnaj se stal již nedílnou součástí série ATP challenger. Tradičně se u nás představí tenisté kolem první světové stovky. Mezi hráči je turnaj... V neděli proběhlo na tenisových dvorcích v Litvínově poslední finálové kolo severočeského poháru Zdeňka Kocmana v kategorii babytenis (do 9 let)o postup na Mistrovství České republiky a tenisté LTK Liberec uspěli na... Finále družstev kategorie minitenistů ( do 7 let ) se konalo na Teplické PANORAMĚ. Ze čtyř základních skupin se do finále probojovaly týmy Panorama Teplice, TK Kadaň, Česká Lípa a LTK. V obrovském vedru děti předváděly výborné... Aktuální výsledky mládeže a novinky klubu Minitenis : Mathias Škrlík zlatý na Spartě Mathias Škrlík v celku suveréně zvládl svůj první turnaj na Spartě a zaslouženě si odváží zlatou medaili ... GRATULUJEME :-) „ A“  Vestec – mladší žákyně -... Vážení příznivci tenisu,na závěr letošního roku nás již tradičně čeká "třešnička na dortu“ v podobě tenisové EXTRALIGY na našich dvorcích.Udělejte si místo ve svém kalendáři 13. až 15.12. a přijďte se podívat na... Výsledky :   V Liberci na dvorcích LTK ve čtvrtek hráli tenisté z celého světa o postup do semifinále dvouhry. V úvodním čtvrtfinálovém zápase porazil Slovák Andrej Martin, za více než dvě hodiny, loňského přemožittele... středa : Českým :zástupcům se ve středečních osmifinálových dvouhrách tenisového challengeru ATP u libereckého Jezírka nedařilo. Ze dvouher vypadli zkušení třicátníci Janové Hájek a Hernych i mladý Adam Pavlásek. Ten podlehl v... Výborného úspěchu dosáhl tým našich babytenistů. Během května naše mužstva A a B sehrála dvě kola proti týmům Hrádku n/N, Jablonce A a B, Mimoni. Tým A v těchto základních kolech neztratil ani zápas a zaslouženě postoupil... Do finále severočeského přeboru hráčů do 9ti let se probojoval náš tým A, když v pěti mistrovských utkáních naši hráči neztratili ani set. Stavebním kamenem jsou pro náš tým svěřenci Martina Zahrádky – Jonáš Kučera a... Titul pro Labíka ( roč. 1996 LTK Liberec) Ondřej Labík obhájil titul oblastního přeborníka a bez ztráty setu vyhrál kategorii dorostenců, která se konala v Hrádku. Ve finále porazil Marka Naisara ( severočeská tenisová o.s.) 7:6 a 6:3.... Finále v režii LTK – přebornicí Kohoutková( roč. 1999 LTK Liberec)V kategorii dorostenek titul vybojovala Natálie Kohoutková. Ve finále porazila další hráčku LTK – Barboru Pokornou. Obě naše hráčky se tím také dostaly na... Přeborníkem Jaroslav Majšajdr( roč. 2002 –LTK Liberec) V kategorii mladších žáků titul získal nenasazený hráč Jaroslav Majšajdr –svěřenec a bratranec našeho ligového hráče Lubora Majšajdra. Ve finále „Jaryn“ porazil... Ludmila Kareisová(  roč.2002 LTK Liberec) stříbrná V kategorii mladších žákyň titul získala titul první nasazená hráčka Beáta Havlíčková ( severočeská tenisová o.s.). Ve finále porazila naší Ludmilu Kareisovou 6:3 a 6:2....