Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Tenisová extraliga 2018

tenisovaextraliga.cz napsal briza 03.12.2018

V polovině prosince se uskuteční další ročník nejvyšší tenisové soutěže družstev dospělých Tenisová Extraliga 2018. První kola se odehrají v pátek 14.12. v hale Oázy Říčany, kde domácí tým vyzve nováčka Severočeskou Tenisovou, Pardubice s Jihlavou se střetnou v mostecké hale Pod Koňským Vrchem.

Petra Kvitová

Na stejném místě se uskuteční i boj o 7.místo. Semifinálové skupiny hostí Prostějov, kde se kromě domácího týmu představí Přerov a vítěz říčanského 1.kola. V Říčanech pak semifinálovou skupinu odehrají pražské celky ze Štvanice I.ČLTK Praha a z pražské Stromovky TK Sparta Praha, doplní je vítěz mosteckého 1.kola.

Finále se odehraje stejně jako loni v říčanské Oáze. Zvládne Prostějov obhájit titul nebo najde po dlouhých letech přemožitele?

Finále bude možné navštívit osobně po zakoupení vstupenek na stránkách Ticketportalu, kdo se do areálu nedostane, může finále vidět v přímém přenose na Nova Sport. Těšíme se na vaší návštěvu!

Více informací na www.tenisovaextraliga.cz

26Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)