Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Finální soupisky MONETA Tenisové extraligy 2022 by OSTRA

napsal briza 10.12.2022

Tenisová extraliga 2022 se odehraje v Praze a Prostějově 11.-16.12.2022. Praž­skou skupinu tvoří TK Sparta Praha a I.ČLTK Praha, prostějovskou TK Agrofert Prostějov a TK PRECHEZA Přerov. Předkolo o postup do pražské skupiny si zahrají TK Most a RPM Praha 11.12.2022. Před­kolo o postup do prostějovské skupiny si zahrají TK Spartak Jihlava a LTC Pardubice. Vítězové pražské a prostějovské skupiny proti sobě odehrají finále 16.12.2022.

Petra Kvitová

ČLTK Praha
1. Marterer Maximilian
2. Zuk Kacper
3. Forejtek Jonáš
4. Paulson Andrew
5. Barnat Jiří
6. Šafránek Václav
7. Šátral Jan
8. Petr Vojtěch jun.
9. Velík Lukáš jun.
10. Staněk Robin
11. Hanzelín Filip

1. Martincová Tereza
2. Vondroušová Markéta
3. Muchová Karolína
4. Bartůňková Nikola
5. Hindová Denisa
6. Šmejkalová Amélie jun.
7. Hradecká Lucie


TK Agrofert Prostějov
1. Lehečka Jiří
2. Kopřiva Vít
3. Svrčina Dalibor
4. Sachko Vitaliy
5. Menšík Jakub
6. Poljak David
7. Siniakov Daniel
8. Jurajda Adam
9. Mrva Maxim
10. Kumstát Jan
11. Zelenay Igor

1. Bencic Belinda
2. Schmiedlová Karolína
3. Chwalinska Maja
4. Bejlek Sára
5. Smitková Tereza
6. Štruplová Julie
7. Urbanová Lucie
8. Michálková Barbora
9. Smékalová Magdaléna
10. Tomajková Kristýna


TK Sparta Praha
1. Alex Molčan
2. Tomáš Macháč
3. Zsombor Piros
4. Peter Gojowczyk
5. Michael Vrbenský
6. Martin Krumich
7. Patrik Rikl
8. Antonín Bolardt
9. Jakub Nicod
10. Matthew William Donald
11. Hynek Bartoň
12. Štěpán Baum
13. Jakub Filip
14. Filip Apltauer
15. Vít Kalina

1. Kvitová Petra
2. Siniaková Kateřina
3. Palicová Barbora
4. Šalková Dominika
5. Havlíčková Lucie


RPM Spoje Praha
1. Nouza Petr
2. Kodat Toby Alex (USA)
3. Vocel Matěj
4. Langmajer Dominik
5. Jeníček Jiří
6. Jebavý Roman
7. Middelkoop Matwe (Ned)
8. Fáček Jan

1. Alexandrova Ekaterina
2. Malečková Jesika
3. Kolodziejová Miriam
4. Vlčková Karolína
5. Nová Andrea


TK PRECHEZA Přerov
1. Kovalík Jozef (Z)
2. Horanský Filip (Z)
3. Marchenko Illya (Z)
4. Nejedlý Pavel (V)
5. Horák Ondřej
6. Lušovský Michal (V)
7. Vacula Filip
8. Doskočil Martin
9. Krupa Lukáš
10. Zavadil Alexandr
11. Schwarc David (Z)

1. Nosková Linda
2. Šramková Rebeca (Z)
3. Klimovičová Linda
4. Moravcová Adéla (V)
5. Škrabalová Gabriela (V)
6. Huťková Valerie
7. Huťková Klaudie
8. Valdmannová Vendula (V)


LTC Pardubice
1. Kellovský Dominik
2. Vlkovský Vojtěch
3. Kratochvíl Ondřej
4. Jaloviec Marek
5. Vančuřík Štěpán
6. Kelnar Lukáš

1. Ignatik Alexandra
2. Kučerová Tereza
3. Wasserbauerová Adéla
4. Slaměníková Marie
5. Zálabská Zuzana
6. Davidová Natálie
7. Vobořilová Anna


TK Most
1. Havlíček Mark
2. Černý Matyáš V
3. Kroužek Jiří
4. Laibl Matej
5. Pleva Jan
6. Zapský Adam
7. Šilhavý Jan
8. Křížek Matěj
9. Červinka Petr
10. Kollár Petr
11. Podolan Petr

1. Charvátová Nella
2. Hranáčová Kristýna
3. Šilhavá Aneta
4. Plevová Eva
5. Petrásová Valentýna
6. Matoušková Barbora
7. Havlíčková Beáta


Spartak Jihlava
1. Homola Patrik
2. Kahoun Jacob
3. Páral Radim
4. Laštovička Luboš
5. Palán David
6. Havel Tadeáš
7. Vesecký Karel
8. Friedl Leoš
9. Vondráček Kamil
10. Holenda Michal
11. Doucha Jakub

1. Podškubková Klára
2. Havlová Natálie
3. Staňková Sára
4. Lebrušková Anna
5. Vávrová Lucie
6. Zobačová Michaela
7. Palánová Michaela

5



Odeslat článek emailem    Facebook    Twitter



POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)