aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis 04.08.

Od soboty 8. srpna začíná na dvorcích LTC Pardubice 93. ročník Pardubické juniorky – Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii staršího dorostu. Pardubická juniorka je nejstarším juniorským tenisovým turnajem v Evropě a nejdůležitějším turnajem mládežnické věkové kategorie, který bude letos mimořádně silně obsazen. Pojďme se podívat podrobněji na jednotlivé favority. Seznamy účastníků: chlapci, dívky. Oficiální web turnaje: www.pardubickajuniorka.cz.

Protenis 30.07.

Zaplněné kvalifikace obou soutěží a krásné počasí, které nenarušilo stanovený program. A také spousta zajímavých zápasů a opět porážka domácích hráčů Daniela Pátého a Gabriely Knutsonové po cestě za vytouženým titulem. To byl letošní Juta cup. Loňské vítězství nakonec obhájil Jiří Barnat, ale ve finále nemusel vůbec být. Matyáš Černý na něj měl v semifinále mečbol, ale sporný míč byl rozhodnut ve prospěch jeho soupeře. Výsledky: muži, ženy.

Protenis 31.07.

V pátek se definitivně rozhodlo o všech semifinalistech Turnaje solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020. Mužské semifinálové dvojice jsou Forejtek – Pospíšil, Vrbenský – Nejedlý. Ženské dvojice jsou Viďmanová – Smitková, Sisková – Vlkovská. Výsledky a program dne.

Protenis 03.08.

Třetí český minigrandslam zná své vítěze. V kategorii mužů zvítězil Michael Vrbenský, mezi ženami Darja Viďmanová. Pojďme se nyní podívat podrobněji na tento již třetí turnaj série O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA. Výsledky. Fotogalerie.

Protenis 02.08.

Vítězem třetího turnaje série O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA, který se hrál na dvorcích LTK Liberec se stal Michael Vrbenský z TK Sparta Praha, který ve finále porazil Jonáše Forejtka 6:3, 6:4. Vítěz předešlých dvou turnajů Jonáš Forejtek tak na třetí titul v řadě nedosáhl. Výsledky. Fotogalerie.

Vítězkou turnaje žen O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020 v Liberci se stala Darja Viďmanová z I.ČLTK Praha, která ve finále porazila Veroniku Vlkovskou 2:6, 6:3, 6:0. Vítězkou prvního turnaje O trofej naděje a solidarity ČTS ve Starých Splavech se stala Barbora Krejčíková, v Prostějově také vyhrála Krejčíková a vítězkou třetího turnaje v Liberci je tedy Viďmanová. Výsledky. Fotogalerie.

Když Miri Kolodziejová ve svém prvním zápase porazila Báru Krejčíkovou, ujala se role favoritky supersilné skupiny (Krejčíková, Kolodziejová, Marková, Viďmanová). Vzápětí se Krejčíková z turnaje odhlásila a její místo zaujala Linda Nosková. Dnes však Johana Marková (ve středu prohrála s Viďmanovou a ta dnes prohrála s Noskovou) porazila Kolodziejovou a rázem je všechno jinak. Výsledky a program dne.

Protenis 01.08.

Do finále libereckého turnaje mužů a žen O trofej solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020 postoupily Darja Viďmanová a Veronika Vlkovská. Mezi muži si o titul zahrají Jonáš Forejtek a Michael Vrbenský. Finále žen začíná v neděli 2. srpna od 11 hod., poté následuje finále mužů. Výsledky.

Počínaje zimní sezonou 2020/2021 celostátní žebříčky budou vycházet dvakrát ročně, vždy na začátku dubna a října. Budou vždy zahrnovat výsledky za posledních 12 měsíců. Nemění se počet započitatelných akcí, kategorie turnajů ani tabulka bodů za umístění. První „nový“ žebříček vyjde začátkem dubna 2021 a bude se podle něj nasazovat do soutěží družstev i jednotlivců v letní sezóně 2021.

Výplety značky Luxilon mám zafixované jako drahé výplety, které moc dlouho nevydrží. Tedy výplety, které nejsou vhodné pro nás, běžné smrtelníky (mám na mysli běžně vydělávající smrtelníky) a už vůbec ne pro nás, dřeváky, co praskáme výplety až nehorázně často :-)

Page generated in: 0.262s
poslední komentáře
JANROK komentoval
Do finále na TE 1 v Echingu došel Jakub Patyk
Jakube Jakube. Jsem zvědavý co uhraje Pleva letos v Echingu. Mělo to cenu všechno?
A st. žactva ve Frýdku a Příbrami vyhráli Paroulek a Kudelová
JOJINE MARKU, podívej se na vysledky severočeského přeboru. Především pak na hráče Plevu.
JanZ13 komentoval
Tenisový švindl. Jedna minuta vydělá na auto
Blbost. Blbější článek už asi dlouho nikdo nevymyslel.
Halovými Mistry ČR ml. žactva se stali Donald a Nosková
I start zahraničních hráčů je povolen, dělat však rozdíly ve startovné je jak účtovat dvojí...