Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Ivo Kaderka byl dnes znovuzvolen prezidentem Tennis Europe

napsal briza 25.09.2021

Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka byl dnes na 47. pravidelném výročním zasedání Tennis Europe (TE) v Lucembursku znovuzvolen prezidentem Evropské tenisové federace. Obhájil tak své vítězství z října loňského roku. K nové volbě došlo poté, co byl v létě na Kaderkův návrh odvolán nefunkční board Tennis Europe a následně došlo k vyhlášení nových voleb boardu i prezidenta.

Ivo Kaderka

V dnešní volbě získal rekordních 52 hlasů, což bylo silnější vítězství než před rokem. Ve finále porazil o 20 hlasů dána Henrika Pedersena.

„Své znovuzvolení vnímám jako výraz obrovské podpory evropských zemí a evropských delegátů tomu co dělám a jaké mám vize a plány s tenisovou Evropou. Je to třetí významné volební vítězství v průběhu 12 měsíců. Loňské prezidentské, letní odvolání nefunkčního boardu a konečně i dnešní volba. Musím říct, že noví členové boardu jsou mimořádné osobnosti evropského světového tenisu a pro mě jsou zárukou skvělého výkonu a práce pro budoucnost tenisové Evropy. Takto jsem si to představoval a navrhoval. Jsem nesmírně šťasten a moc se na nadcházející tříleté období vedení tenisové Evropy těším. První jednání nového boardu bude na počátku listopadu v Praze v průběhu Billie Jean King Cupu,“ uvedl po volbě Kaderka.

3Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)