Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Dopis prezidenta ČTS

napsal briza 05.11.2020

Vážení přátelé, obdržel jsem od pana Jakuba Strnada z SK Hamr manuál, který přesně definuje podmínky, za nichž lze provozovat nafukovací haly v Bavorsku. Ze stejného zdroje máme k dispozici i nařízení vlády Bavorska.

Ivo Kaderka

Vzhledem k tomu, že tyto podklady považujeme za velmi racionální, požádal jsem dnes ministra zdravotnictví ČR pana Jana Blatného i hlavní hygieničku ČR paní Jarmilu Rážovou o urgentní schůzky.

Považuji za nutné využít každou z možností k tomu, abychom získali výjimku k otevření a zprovoznění „nafukovaček“. V případě, že nebudeme vyslyšeni – i když k tomu postrádáme racionální důvody – vzniká potenciál obrovských škod pro všechny provozovatele. To pak bude zakládat OPRÁVNĚNÝ nárok na COVID kompenzace, které pak mohou znamenat další tlak na veřejné zdroje. Ocitáme se pak ve spirále, která se tvaruje směrem k reálnému ohrožení financování sportu, tedy i klubů a sportovních svazů. Varuji před touto COVID-NÁHRADOVOU pastí, do níž se sport může dostat.

Udělám všechno pro to, abychom se posunuli k racionálnímu řešení. Rozumný přístup ke znovuotevření hal pro tenisty považuji za velmi vhodný způsob, jak preventivně předejít obrovskému tlaku na veřejné „sportovní“ finanční zdroje. O výsledku vás budu informovat, jak jen to bude možné.

Ivo Kaderka

18Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)