aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

Žáci do 12 let na ME mají bronzové medaile

napsal tipmaster 16.08.2007 Sestava Marek Routa a Robin Staněk (ČLTK), Daniel Filo a Ivan Kocourek (Prostějov) si z Mistrovství Evropy družstev (finálová skupina se hrála na Sardinii) odvezli třetí místo. V semifinále prohráli s Itálií 1:2 a o bronz porazili Velkou Británii 2:1.

V kvalifikační skupině hrál tým v sestavě Routa, Filo a Staněk, který se před odjezdem na Sardinii zranil a byl vystřídán Ivanem Kocourkem. Vynikající výkon podal Marek Routa, který ve finálové skupině vyhrál všechny dvouhry a potvrdil tím, že patří do absolutní evropské špičky. Smůlou bylo, že ve čtyřhrách nemohl nastoupit velmi dobrý deblista Staněk, který spolu s Routou v kvalifikační skupině porazil Francouze – pozdější celkové vítěze a se kterým bylo reálné titul mistrů Evropy vybojovat.