Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TENISKLUB.CZ: I. ČLTK Praha

napsal briza 18.05.2020

Nejstarší a nejprestižnější tenisový klub v České republice, se nachází v samotném centru Prahy v prostředí ostrova Štvanice. Naleznete zde 15 antukových venkovních kurtů, z toho 3 s umělým osvětlením, 2 dvorce s tvrdým povrchem a 2 kurty v pevné hale. V zimě pak 12 krytých dvorců (8 s umělým povrchem a 4 antukové). Aktuální obsazenost dvorců I.ČLTK Praha najdete na TENISKLUB.CZ.

I.ČLTK Praha

V současnosti v klubu paralelně a bezproblémově funguje závodní i rekreační tenis. Členství v klubu je nabízeno široké veřejnosti, stačí uhradit roční poplatek a čerpat výhody spojené s členstvím v I.ČLTK Praha může tedy úplně každý. Možná je samozřejmě i rezervace jednotlivých hodin bez nutnosti být členem klubu.

Pro členy je kromě bezplatného využití tenisových kurtů k dispozici zcela zdarma i venkovní bazén, moderní posilovna a wellness centrum se saunou, vířivkou a masážemi. Členskou slevu pak mohou využít na hodiny v halách či na pronájem ostatních doplňkových sportovišť.

Klubový restaurant s venkovní terasou pak přivítá všechny návštěvníky nejen po sportovní aktivitě, ale i při klubových nebo soukromých akcích a při vašich obchodních jednáních. Sportovní recepce umožňuje členům operativní rezervaci kurtů, právě tak jako informace o individuálních trénincích u profesionálních trenérů.

Klub pořádá každoročně pro své členy řadu akcí sportovního i společenského charakteru. Možnost častého setkání s významnými osobnostmi z politického i kulturního světa je vítaná hlavně v podnikatelských kruzích. Řada obchodních partnerů klubu využívá možnosti svěřit zkušeným pracovníkům klubu i pořádání firemních turnajů, které je nabízeno včetně restauračního zázemí.

Pronájmy venkovních dvorců pro veřejnost jsou možné ve všední dny i o víkendech po celý den, tedy od 7:00 do 22:00. Informace na telefonu recepce klubu 222 316 317, popř. e-mailem plocova@cltk.cz Jakékoliv informace o možnosti získání členství v I. ČLTK Praha, ať už individuálního hrajícího i nehrajícího, rodinného nebo firemního získáte v sekretariátu klubu na telefonu 222 324 601 nebo 604 230 721.

Aktuální obsazenost dvorců: https://www.tenisklub.cz/…I-CLTK-Praha
Léto: 14 venkovních dvorců, 2 halové dvorce. Zima: 10 halových dvorců.
Adresa: Ostrov Štvanice 38, 17000 Praha 7
Telefon: 222 316 317
Web: www.cltk.cz
Rezervační systém: www.sRoger.com

2Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)