Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TK Sparta Praha:
Výsledky za měsíc Únor 2015

napsal TK Sparta Praha 09.03.2015

Dospělí & Junioři

 

Karolína Plíšková

Semifinále ve dvouhře, WTA 731 000´, Antwerpy - Bel

Finále ve dvouhře WTA 2.500.000´, Dubai Duty Free -  Sae

Barbora Strýcová

Semifinále ve dvouhře, WTA 731 000´, Antwerpy - Bel

Kateřina Vaňková

Semifinále ve dvouhře ITF Pro Circuit 100.000´, Midland - Usa

Kristýna Plíšková

Vítězství ve dvouhře ITF Pro Circuit 25.000´, Glasgow - Sco

Semifinále ve dvouhře ITF Pro Circuit 50.000´, Kreuzlingen - Sui

Patrik Rikl

2. místo Mistrovství Evropy družstev, Winter Cup, u16 - Fra

Pavel Motl

Finále ve dvouhře ITF 2, Chisinau, u18 -  Mol

Filip Duda

Semifinále ve dvouhře ITF 2, Chisinau, u18 -  Mol

Finále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Matěj Vocel

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Almere, u18 - Ned

Finále ve čtyřhře ITF 4, Almere, u18 - Ned

Vítězství ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Vítězství ve čtyřhře "A", Milten

František Čermák

Semifinále ve čtyřhře, ATP 500.000´, Sao Paulo - Bra

Karolína Beránková

Finále ve čtyřhře ITF 4, Fujairah, u18 - Sae

Finále ve dvouhře ITF 4, Luxembourg, u18 - Lux

Semifinále ve čtyřhře ITF 4, Luxembourg, u18 - Lux

Ondřej Krstev

Vítězství ve dvouhře "C", SK Satalice

Finále ve dvouhře "B", Modřany

Tereza Jankovská

Vítězství ve dvouhře "A", Optim Tour Milovice

Michael Vrbenský

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Vítězství ve dvouhře "B", Vysoké Mýto, u18

Petr Nouza

Finále ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Antonín Bolardt

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Frýdlant, u18

Veronika Přibylová

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

Michal Bíško

Vítězství ve čtyřhře "C", SK Satalice

František Polanka

Vítězství ve čtyřhře "C", Karlovy Vary

Dominika Paterová

Vítězství ve dvouhře "B", Vitality Slezsko

Matěj Pánik

Vítězství ve čtyřhře "B", Cheb, u18

Petra Sedláčková

Vítězství ve dvouhře "C", OAZA Říčany, u18

 

Hráči do 14 let

 

Laura Benešová

Vítězství ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Petra Machová

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Finále ve čtyřhře ITF 4, Fujairah, u18 - Sae

Oliver Oskar Stuchlík

Finále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Prostějov u14

Jakub Beran

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Prostějov u14

Vítězství ve čtyřhře "A", Spartak Jihlava, u14

Jiří Barnát

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Prostějov u14

Andrew Paulson

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Vänesborg, u14 - Swe

Finále ve čtyřhře, TE 3, Vänesborg, u14 - Swe

Martin Krumich

Finále ve dvouhře "B", Lokomotiva Praha, u14

Klára Nováková

Vítězství ve dvouhře "B", Orel, u14

Daniel Siniakov

Finále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Jablonec, u12

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky,Jablonec, u12

3. místo, Mistrovství Evropy družstev, Winter Cup, u12

Michal Kračman

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Jablonec, u12

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství České Republiky, Jablonec, u12

Lukáš Veigert

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství České Republiky, Jablonec,  u12

Semifinále ve čtyřhře Halové mistrovství České Republiky, Jablonec, u12

Patricie Kubíková

Vítězství ve dvouhře "B", Hrádek nad Nisou, u12

Vítězství ve čtyřhře "B", Hrádek nad Nisou, u12

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve čtyřhře "B", Orel, u12

Vít Kalina

Vítězství ve dvouhře "C", TK Písnice, u12

Lucie Říhová

Vítězství ve dvouhře "C", TK Troja, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", TK Písnice, u12

Natálie Paterová

Vítězství ve čtyřhře "C", TK Písnice, u12

Adriana Beránková

Vítězství ve čtyřhře "B", Rožnov pod Radhoštěm

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@gmail.com. děkuji

8

Odeslat článek emailem    Facebook    Twitter

Tagy 


POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)