aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

Turnaj vozíčkářů na HAMRu

napsal tipmaster 23.03.2008 Po sobotních "překvapivých" výsledcích (vítězství Felixe nad Brychtou a Kubáta nad Potůčkem) se neděle hrála podle předpokladů - sebevědomý Stefanů celkem hladce porazil Haška ve dvou setech, Felix po bitvě přehrál reprezentačního partnera Gergelyho také ve dvou setech. HAMR Open 2008
HAMR Open 2008

Finále dvouhry potom poněkud připomínalo přesýpací hodiny, kde ovšem ono poslední zrníčko patřilo Slovákovi Felixovi, který zvítězil a odvezl si velice pěkné a hodnotné ceny, které věnoval MÚ Praha 10 a HAMR Sport, plus plný počet bodů do soutěže BOWE Systec Tour 2008 ve dvouhře. Stejný počet bodů si odvezl i ze čtyřhry, kde po prvním kole, kdy přes Stefanů s Fialou postoupili až v tie-breaku třetí sady, ve druhém kole jim velmi pěkně vzdorovali Rajznover s Jochymkem, kteří ve druhé sadě málem sahali po překvapivém zisku sady (4–4, 40–15, podání Rajznover, úžasné výměny, několik shod a výhod…), leč finále získali bez boje z výše uvedených důvodů.

Soutěž útěchy se stala kořistí Karvinského D. Potůčka, který zdolal ve finále Sembera z Opavy.
První turnaj BOWE Systec Tour 2008 byl obsazen nejen velmi kvalitně – Brychta 25. na světě, Stefanu 55., Gergely 62., Felix 124., Potůček 128., ale radostné bylo, že, i když se zapojila jen do soutěže útěchy, po dlouhé době se turnaje zúčastnila i žena – Marcela Řasová z Prahy a i ostatní hráči prokázali slušnou výkonnost na začátek sezóny.

Skvělý areál HAMR v Záběhlicích byl jako vždy perfektně připraven a ředitel turnaje Jakub Strnad i hráči byli velice spokojeni s průběhem celé akce. Ukázalo se však, že je nutno poněkud pozměnit pravidla nasazování – asi bude výhodnější nasazovat podle světového, nikoliv podle českého žebříčku, aby více odpovídalo realitě – na tomto turnaji se finále odehrálo vlastně v prvním kole při souboji Brychty s Felixem.