TK Sparta Praha:
Sparťané si zahráli v Londýně

napsal TK Sparta Praha 10.07.2014

Během prvního Wimbledonského týdne si týmy do 12 let zahráli soutěž v přímo v Londýně. Sparťanka Kristýna Lavičková si přiváží další prvenství  s týmem děvčat ve složení Denisa Hindová a Vendula Žižková porazily všechny týmy z Chorvatska 4:0, Belgie 4:0, Holandska 4:0, dvou celků z domácí Anglie 3:1 a 3:0 a přívážejí si tak poháry za vítězství.

Chlapecký tým ve složení dvou Sparťánů Kristián Kubík, Gabriel Čížek a Dalibor Svrčina podlehli na začátku pouze Anglii, ale dále už slavili jen vítězství a pohár za vítězství si přivážejí taktéž. Výhodou bylo, že si každý tým zahrál s každým a hrály se tři dvouhry a jedna čtyřhra. Čtvrteční den byl vyplněn návštěvou Wimbledonu, což byl nádherný zážitek pro všechny zúčastněné týmy.