Masters babytenisu ve Frýdku-Místku vyhrál Přemysl Dokoupil

napsal houba 01.10.2012

Závěrečný turnaj PRESTIGE BABY TENIS TOUR 2012 v kategorii babytenis se uskutečnil 30.9. v našem klubu TK PRIS Frýdek-Místek. TOUR se pořádala ve spolupráci s klubem TK RADEGAST. Každý turnaj byl vždy obsazen minimálně počtem 35 hráčů. Na všech turnajích Tour hráči dostávali Tenisové kartičky PROTENIS, což mělo skvělou odezvu a děti měly opravdovou radost!

Vítězem MASTERS chlapců se stal – Přemysl Dokoupil (finalista Neuwirth Filip). Vítězkou MASTERS dívek se stala – Karolina Bartusek (Polsko) – (finalistka Zuzanna Schab (Polsko) ) Putovní pohár PRESTIGE BABY OPEN vyhrál Přemysl Dokoupil jako celkový vítěz TOUR chlapců, který porazil v závěrečném zápase celkovou vítězku TOUR dívek Anetu Pavlištíkovou.