Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Macha Lake Open 2020: Boje ve skupinách ukončeny

napsal briza 26.06.2020

V pátek se dohrály poslední zápasy ve skupinách a tedy již známe všechny postupující do zítřejšího semifinále. Hrálo se ve čtyřech skupinách po čtyřech systémem každý s každým. Pouze vítěz skupiny postoupil do semifinále. Semifinálové dvojice jsou: Malečková-Krejčíková, Siniaková-Nosková, Forejtek-Nejedlý, Rosol-Poljak. Více na www.machalakeopen.cz.

Barbora Krejčíková

Šátral – Kolář 7:6, 6:3
Honza Šátral hrál dnes velmi dobře. Servíroval a dobře se pohyboval. Důležitý byl zvládnutý tiebreak první sady. Kolář nehrál špatně. Pěkný vyrovnaný zápas.

Damm – Macháč 4:3 scr.
Tomáš Macháč vzdal pro bolesti zad, které ho trápí již několik dní.

Smitková – Detiuc 6:1, 6:3
Tereza Smitková soupeřku celý zápas tlačila a nědělala tolik chyb jako v předešlých zápasech. Nastja se nedostala ke své hře.

Nosková – Vlkovská 6:2, 2:6, 10:8
Pěkný vyrovnaný zápas. Obě aktérky se snažily hrát aktivně, což oběma fungovalo. Linda Nosková nakonec byla ta šťastnější a stala se celkovou vítězkou skupiny.

Poljak – Pavlásek 7:6, 6:2
Poljak se opíral o svůj dělový servis a rychlý forhend. Pavlásek se snažil hrát výměny a dostat se soupeři do bekhendu. Vyrovnaný pěkný zápas rozhodl asi lepší servis Poljaka. Poljak vyhrál skupinu a postoupil do semifinále.

Nejedlý – Krumich 6:2, 6:0
Pavel Nejedlý hrál to svoje a vlastně Krumich taky. Pavel hrál solidně odzadu a počkal až se Krumich vystřelí. To fungovalo. Nejedlý vyhrál skupinu o jeden gem před Kolářem a o 2 gemy před Šátralem.

Malečková – Viďmanová 6:0, 3:6, 10:8
Malečková vletěla na soupeřku zostra a rychle vyhrála set 6:0. Jesika to hnala od prvního míče a Dáša nestíhala. Jelikož je Dáša chytrá holka, tak začala hrát aktivně, chodila více do returnů, … Výsledkem byl druhý set pro Dášu 6:3. V supertiebreaku byla šťastnější Jesika. Malečková vyhrála skupinu a postoupila do semifinále.

Svrčina – Štyler 2:6, 6:0, 10:7
Viděl jsem pouze supertiebreak, což byla škoda, protože to byl výborný tenis. Svrčina returnoval od plachty, na což zareagoval Štyler a chodil po servisu na síť a hrál stopvolej. A fungovalo to. Svrčina při svém podání hrál výměny a krásně si Štylera vodil po kurtu a pak zasekl stopbal nebo naběhl na volej k síti. Parádní tenis od obou.

Krejčíková – Marková 1:6, 6:1, 10:8
Bohužel jsem dorazil až na supertiebreak. Johana Marková vedla 8:6, pak Krejčíková uhrála 4 body v řadě. Johana se snažila Krejčíkovou tlačit a zahrát winner nebo zaseknout stopbal, což se celkem dařilo. Krejčíková naopak zpomalovala výměny čopem. Pěkná dramatická koncovka. Krejčíková vyhrála skupinu a postoupila do semifinále.

Kolodziejová – Miklová 6:2, 6:2
Šikula Miri Kolodziejová dnes předvedla svůj plán B. Bolelo jí koleno, takže se snažila hrát na dva údery a brzy zaseknout stopbal nebo rozhodnout winnerem. A ono to šlo. Miklová samozřejmě viděla, že Miri není fit, ale nedokázala jí dostat do delších výměn.

Bartůňková – Hradecká 6:2, 2:6, 10:4
Nikola Bartůňková aspoň dle mého názoru zaznamenala největší výkonnostní růst za poslední 2 měsíce. To dnes potvrdila v zápase proti Lucii Hradecké, která se celý turnaj trápila.

Další výsledky:
Siniaková – Linda Fruhvirtová 6:3, 6:2
Brenda Fruhvirtová – Bejlek 6:4, 7:6
Jiroušek – Paulson 6:3, 3:6, 14:12

Napsal: Lukáš Březina

Denisa Hindová Martina Přádová Gabriela Horáčková Petr Hájek Robin Staněk Nikola Bartůňková 
4Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)