aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

TK Sparta Praha:
Kristýna Lavičková je mistryní České Republiky

napsal TK Sparta Praha 13.07.2014

Sparťanská hráčka Kristýna Lavičková  vyhrála v Liberci mistrovství ČR v kategorii mladších žákyň. Ve finále porazila nejvýše nasazenou Denisu Hindovou z I. ČLTK Praha 4:6, 6:3, 6:4 a mohla se radovat z titulu mistryně ČR pro letošní rok. Ve čtyřhře přidala další titul společně Lavičková-Hindová potvrdily vítězství ze zimního šampionátu. Blahopřejeme Kristýně k úspěchu!

Bronzovou medaili vybojovala další Sparťanka Klára Nováková a také u nás hostující o rok mladší Karolína Nováčková z TK Sport Kolovraty. Ve čtyřhře si Nováková s Huňkovou vybojovali taktéř bronz