Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Pardubická juniorka 2015: Druhé kolo dvouher

napsal briza 11.08.2015

V kategorii dívek vypadly dvě nejvýše nasazené hráčky Lucie Procházková (prohrála s Machalovou 3:6, 1:6) a Tereza Kolářová (vzdala za stavu 6:2, 3:6, 1:2 Polanské pro vyčerpání). V kategorii chlapců hladce postoupil Patrik Rikl přes Nouzu a vypadl Ondřej Krstev s Filipem Dudou 2:6, 7:5, 4:6. Hrací plán: chlapci, dívky, program dne, livescore, stream.

Filip Duda

Páťa Rikl si za hodinku poradil s Petrem Nouzou 6:1, 6:1 a hrál výborně. Nouzu vůbec k ničemu nepustil a jeho převaha na dvorci byla více než výrazná. Největší favorit je ve formě, takže v dalších zápasech se můžeme těšit na zajímavý tenis.

Matěj Vocel porazil Dominika Bartoně 6:1, 6:7(6), 6:2. Bartoň hrál dobře z forhendu a jeho forhendový stopbal je dokonale schovaný, takže jím hodně zlobil favorizovaného Vocela. Ten nakonec ve třetí sadě soupeře zlomil a ve středu ho čeká Kopřiva, který porazil Vojtěcha Prokopa.

Filip Duda v krásném zápase porazil Ondřeje Krsteva 6:2, 5:7, 6:4. Krstev celý zápas bránil a neubránil, útočný tenis Filipa Dudy byl dnes opravdu kvalitní. Krstev zápas zdramatizoval, když vyhrál druhý set 7:5, ale nové míče na třetí sadu více vyhovovaly Dudovi.

Martina Kudelová porazila Dominiku Hejčovou 6:2, 6:4. Hejčová se zkušenější soupeřkou držela krok a předvedla pohledný tenis.

Barbora Miklová porazila Pavlu Kováčovou 6:1, 6:4. Ve výměnách to bylo vyrovnané, Miklová lépe servírovala.

Tereze Polanské skrečovala Tereza Kolářová za stavu 6:2, 3:6, 1:2 pro vyčerpání. Kolářová měla před Pardubickou juniorkou reprezentační povinnosti na Summer Cupu do 18-ti let (kvalifikace v Mostu a finále v Granville).

Johana Marková porazila Nikolu Kohoutovou 5:7, 6:0, 6:1. Nikola hrála v prvním setu velmi přesně a velmi soustředěně. Od druhého setu Johana přestala chybovat a zápas obrátila ve svůj prospěch.

Gabriela Knutsonová porazila Kateřinu Stloukalovou v naprosto vyrovnaném zápase 6:2, 5:7, 6:4. Solidně hrající Tereza Procházková porazila Markétu Slivovou 6:4, 6:1.

Lukáš Březina

Magdaléna Pantůčková Magdaléna Pantůčková Kateřina Křížová Magdaléna Pantůčková Magdaléna Pantůčková Magdaléna Pantůčková 
62Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterSabina Machalová používá

Babolat AeroPro Drive


Určení závodní hráči
Typ švihu dlouhý nápřah / rychlý úder
Velikost hlavy 100 čt. palců/ 645 čt. cm
Délka 68.58 cm
Váha 0 g
Vyvážení 0 mm
Tvrdost 69
Šířka rámu 23mm / 26mm / 24mm
Složení Graphite/ Tungsten
Typ gripu Syntec
Počet strun 16 x 19

Komentáře k raketě (1)

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)