Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Challenger mužů a turnaj ITF žen na Štvanici

napsal briza 16.07.2019

V termínu 22. – 28.července I.ČLTK Praha a Tennis Arena opět pořádají kombinaci ATP Challengeru s dotací EUR 46.600 + H a ženského ITF s dotací USD 60.000. Již pošesté tomu tak bude pod hlavičkou titulárního partnera, společnosti Advantage Cars a nového standing by partnera, společnosti MONETA Money Bank.

Lukáš Rosol

V ženské hlavní soutěži budou podle prvního přihláškového listu startovat čtyři české tenistky – Barbora Krejčíková, Tereza Martincová, Tereza Smitková a Anastasia Zarycká, na volnou kartu pak pravděpodobně další čtyři – Lucie Hradecká, Denisa Alertová a některé z mladých nadějných hráček.

V hlavní soutěži turnaje mužů bude prvním nasazeným hráčem buď loňský vítěz Lukáš Rosol, nebo vítěz tří letošních Challengerů a naše opora v extralize Slovák Andrej Martin. Dále budou v hlavním poli startovat čeští hráči Adam Pavlásek a pravděpodobně i Václav Šafránek a Jan Šátral. Na volnou kartu oba vítězové juniorského debla ve Wimbledonu, mladí Jonáš Forejtek a Jiří Lehečka. O zbývajících volných kartách se rozhodne těsně před turnajem.

Finále ženské dvouhry je plánováno na neděli 28.7. od 13:00, po něm bude následovat finále dvouhry mužů.

Vstup zdarma, průchod areálem přes recepci volný, do klubové restaurace také.

Parkování pro diváky bude zajištěno pod Hlávkovým mostem, kde je dostatek prostoru a kam budou ochrankou nasměrována auta bez parkovacích karet. Naši členové, majitelé karet s povolením od firmy Acton budou moci tak, jako v běžné sezóně parkovat na místech k tomuto účelu vyhrazených (nezapomeňte kartu umístit na palubní desku). Zároveň je možné využít městské hromadné dopravy s tramvajovou zastávkou na Hlávkově mostu (tramvaj č.14).

Těšíme se na Vaši návštěvu a podporu domácích hráčů.

13Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)