aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Zpravodajství

Nejaktuálnější tenisové zpravodajství
  Aktuálně Top Hot Videa
články publikované během posledních 24h48h7 dní30 dní365 dní
Protenis včera

Pardubická juniorka 2018 v kategorii dívek přišla o druhou nasazenou hráčku Kubáňovou, která nestačila na Viďmanovou 1:6, 3:6. Nejvýše nasazená hráčka Beránková po tříhodinové bitvě porazila výborně hrající Vlčkovou 6:7(7), 6:4, 7:6(2). V kategorii chlapců postupují favorité Jiroušek, Forejtek i Svrčina. Končí Evžen Holiš, kterého udolal Vondrák. Seznamy účastníků: chlapci, dívky. Hrací plány: chlapci, dívky. Webové stránky. LIVESCORE.

Protenis 13.08.

Titul z dvouhry si z Varšavy přivezla Markéta Panáčková (). Česká juniorka ovládla juniorský turnaj ITF 4, když ve finále porazila Ivetu Daujotaite z Litvy 7:5 7:6(3). Spolu s Polkou Wierzbowskou se proboojovaly i do finále čtyřhry. Výsledky.

Miriam Kolodziejová (WTA 294) si na turnaji s dotací $25,000 v belgickém Koksijde zahrála o titul ve dvouhře. Hráčka RPM OÁZA Říčany vyhrála po cestě do finále tři třísetová utkání, Liudmilu Samsonovou z Ruska zdolala ve čtvrtfinále až v tie-breaku třetího setu. Nad její síly byla Richel Hogenkamp z Holandska, které Miriam podlehla 4:6 1:6, za finále si Miri připsala 30 bodů, které ji posunou na 268. místo žebříčku WTA. Výsledky.

Trio českých dívek do dvanácti let ve složení Sára Bejlek, Nikola Bartůňková a Tereza Valentová ovládly Summer Cup a obhájily tak loňský titul. Všechna čtyři utkání včetně finále vyhrály Češky 3:0, ve finále porazily Lotyšsko. Nejprve Bejlek povolila Elizabete Brutane pouze 3 gemy, stejným výsledkem 6:2 6:1 poté Bartůňková smetla Valeriji Karginu. Konečný výsledek pak upravila dvojice Bejlek, Valentová ve čtyřhře po setech 6:3 6:0 proti páru Brutane, Markina. Výsledky.

Kateřina Mandelíková (2003, ITF 295) vyhrála mezinárodní turnaj ITF4 do 18 let v Žilině. Česká hráčka ve finále porazila slovenku Katarinu Kužmovou 6:3 6:1. Mezi juniory se probojoval do finále dvouhry Martin Krumich (2002, ITF 280), který ve finále nestačil na Israelce Ginata 1:6, 6:4, 6:7(3). Výsledky.

V pondělí se na Pardubické juniorce 2018 dohrávaly zápasy prvního kola chlapců a dívek. Představily se jedničky nasazené Svrčina a Beránková. Beránková zvládla roli favoritky a porazila Homolkovou 6:4, 7:5 a Svrčina si snadno poradil s Podzemným 6:2, 6:0. Dál postupují i Lehečka, Forejtek i Tomáš Jiroušek. Seznamy účastníků: chlapci, dívky. Hrací plány: chlapci, dívky. Webové stránky. LIVESCORE.

Page generated in: 0.136s
poslední komentáře
JANROK komentoval
Do finále na TE 1 v Echingu došel Jakub Patyk
Jakube Jakube. Jsem zvědavý co uhraje Pleva letos v Echingu. Mělo to cenu všechno?
A st. žactva ve Frýdku a Příbrami vyhráli Paroulek a Kudelová
JOJINE MARKU, podívej se na vysledky severočeského přeboru. Především pak na hráče Plevu.
JanZ13 komentoval
Tenisový švindl. Jedna minuta vydělá na auto
Blbost. Blbější článek už asi dlouho nikdo nevymyslel.
Halovými Mistry ČR ml. žactva se stali Donald a Nosková
I start zahraničních hráčů je povolen, dělat však rozdíly ve startovné je jak účtovat dvojí...