Kolik turnajů ve dvouhře vyhrál Roger Federer 6-krát?

Tak zase blbě zadáno: Tak právě 6×, nebo alespoň 6× ???
Tak jak je to? 6x přesně nebo alespoň? Odpoví autor otázky?
Jarous1989 Říj 14
Occamova břitva, kluci;-)
miki10 Říj 14
teda ja nevím kluci ,ale mě to přijde jasné ...je tam napsáno kolik turnajů vyhrál 6x?
tak kluci velká omluva ...a ted jsem fakt naštvanej .... Roger vyhrál 6x 4 turnaje Basel,Dubai,Cincinati a Masters ...7 X VYHRÁL DVA TURNAJE ...a jestli je to jinak tak klobouk dolů....takže fakt blbě zadáno
Murdock Říj 14
tak kdyz neco vyhrajes sedmkrat tak jsi to vyhral sestkrat, petkrat, ctyrikrat, trikrat, dvakrat i jednou ne? :)
briza Říj 14
@Murdock Přesně tak :-)
Pavel2 Říj 14
asi jsme u toho moc přemýšleli .., ale zadání se mi taky nezdá . Prostě vyhrát 6x je jasná otázka hoši a měla by být jasná odpověď a to je 4 ... ,nikdo se neptal 6x a více a nebo 7x atd. ...
soustek Říj 14
Vox populi rozhodl, že tento komentář nestojí za zobrazení.
ne vyhrál je 7x....zadaní je prostě špatně definovaný...a pokud to měl být chyták ....tak se zadařilo,ale je vidět ,že do doby týhle diskuse to všichni pochopili stejně ....Ti ostatní jsou ted za machry...
nevím jak ostatní, ale já jsem čekal chyták, takže jsem zadal (tamto) no, a mělo by to být dobře
chrys Říj 14
stačilo napsat do otázky "nejméně 6-krát" a nemuseli jste tady nic řešit ...
Murdocku ale otázka vyznívá převedeno na tvé vysvětlení spíše jako komu je v místnosti 26 let a né komu bylo 26 ...,se nás tu snažíš "vokecat" blbostma .. :)
ozrok Říj 14
@miki10 díky za odpověď ;)
ale tak kazdopadne tady podekujeme za 900 do prasatka panu mikimu ;-)
jak chcete no...ja taky dekuju panu mikimu, nemusel jsem nic dohledavat :)
rádo se stalo...
to:Murdock....tak ted zase žasnu já ..KOLIK TURNAJŮ ROGER VYHRÁL 6x? odpověd 4 turnaje ....KOLIK TURNAJŮ VYHRÁL ROGER NEJMÉNĚ 6x? 6 turnajů...KOLIKA LIDEM JE V MÍSTNOSTI 26 LET? tolik kolik jich má právě 26 let.... KOLIKA LIDEM BYLO V MÍSTNOSTI 26 LET? všem co jsou starší 26 let... je to jednoduchý tedy za předpokladu že jsi byl co se češtiny týče pilný žák :-))) ...takže by bylo dobrý opravit a připsat do prasátka 900K....děkuji předem
Pollarka Říj 14
Je fakt, že je to zavádějící, protože zeptat se mě, kolik pater je v budově, tak bych mohla říct 5 i přesto, že by to byl mrakodrap a logicky bych taky měla pravdu. Ale berte to tak, že je to otázka za 900 a že je to malý chyták. Nebýt diskuze, taky odpovím blbě. Ale jen proto, že jsem líná hledat a přemýšlet zároveň :)
Bratr_Kanker Říj 14
Polli máš ode mě like :)

Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se.
Poslední otázky
První ve svém ročníku i mezi o rok staršími ml. žákyněmi
Dvanáctiletá Linda Fruhvirtová je první na žebříčku ČTS mladších žákyň jak ve svém ročníku, tak i mezi dívkami o rok staršími. Které hráčce se to za posledních 10 let také podařilo?
Markéta Vondroušová (žebříček pro rok 2010/2011)
2016: Hráčka s nejvíce výhrami na ITF+WTA
Která hráčka vyhrála v sezóně 2016 ve dvouhře nejvíce zápasů na okruhu ITF + WTA?
TOMOVA Viktoriya (BUL) 64 vítězných zápasů ve dvouhře v roce 2016
20016: Nejvíce výher na okruhu ITF+ATP
Který hráč vyhrál v sezóně 2016 ve dvouhře nejvíce zápasů na okruhu ITF + ATP?
Kristijan Mesaros
Nejdelší-šňůra-vítězství-letos
Který tenista ze světové desítky má letos ke dni 29.8.2016 nejdelší šňůru vítězných zápasů?
Andy Murray 20
Prvenství-v počtu-antukových-ATP-titulů
Se kterým hráčem se Rafael Nadal dělí o prvenství v počtu získaných titulů z turnajů ATP na antuce?