Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Vědomosti   
žebříček nejlépe odpovídajících uživatelů na vědomostní otázky

  Přehled Žebříček Who's Hot Série Aktuální otázka  
 nickbodylastsérie
1Pecanek2885+906.11.7
2edson2853+904.08.10
3Marcelina2846+906.11.2
4marianko2713+905.06.1
5Carlos_Boluda2609+912.11.4
6lukbeson2600+904.11.97
7chrys2543+906.09.417
8cibulka2542+913.06.1
9antipop2533+906.11.316
10K-majkl2503+905.09.215
11mramor2451+907.11.2
12gerula2397+913.06.1
13vyvadil2346+923.04.1
14verka2255+907.11.2
15jurasek2245--07.11.--
16soustek2210--04.11.--
17SCOOTERMAN2118--08.11.--
18jranda2031+906.11.2
19petas1994+907.11.2
20Hencova1993+904.11.22
21pizduchak1978+905.11.1
22maci1963--09.06.--
23Murdock1932+906.11.2
24cagos1924--15.04.--
25Christopher1904+907.11.52
26Ronnie21892+907.11.47
27Zlatonka1845+907.11.10
28djbayern1752+905.11.4
29jedla11727--03.04.--
30probost1641+5Lis 1625
31Don.Vito.Corleone1621+907.05.1
32briza1605+916.04.212
33maryka1478--22.04.--
34hala_jilemnice1476+906.11.73
35Hrb_bizon_prerie1455+902.05.1
36skyth1407+908.11.2
37chiquita1360+928.05.1
38Papir1326+904.11.1
39piprecek1303+907.11.1
40hujer51292+917.04.1
41Satry1241+907.05.1
42franz891238--12.11.--
43MEKY1236--15.04.--
44pokorny.tomas1226--07.06.--
45Mrs.Padalecki1216+907.11.124
46sajmon3331215--11.11.--
47martintatra1192+907.11.1
48kriskrisi1183--05.11.--
49nitranka1181+908.11.2
50hance1096--26.02.--
51momo1028--15.04.--
52mafus1005--18.04.--
53MAHONY999--07.02.--
54jirihonsa970+911.05.1
55Suba956--Pro 16--
56Tonda953+929.08.2
57mamulin935+906.11.13
58angellj932--06.11.--
59amic921+901.06.10
60prcekberousek887+927.05.1
61Pycan883--05.11.--
62martaan853--06.11.--
63jurysek844+923.04.1
64jiri.dobrusky788+5Lis 161
65kofola745--04.11.--
66radimd739+921.04.87
67sisa92690+905.11.2
68panzeman684--04.11.--
69jiric668+908.11.2
70stanislav651+904.11.2
71majklsan609+918.04.1
72xindl_X589+907.11.7
73sabsu583--02.08.--
74Jandy550--07.11.--
75babolat89543+906.11.19
76elbunda538--27.06.--
77Vencano530+5Pro 162
78Mathews527--18.06.--
79Kropa498--14.02.--
80franta_v495+909.11.74
81macho476--17.04.--
82Gorak457+929.05.4
83kulkin457--06.11.--
84Jindra65354+907.11.48
85ozrok353+912.11.6
86Neytiri344+907.11.46
87Ricki328--04.11.--
88Dastan328+907.11.43
89Lenourek308+908.11.40
90PartyBoy77308+908.11.40
91Ramita308+907.11.40
92tenistajarda295--13.01.--
93Papagaj286--04.11.--
94stasa278--07.11.--
95DeSion261--06.11.--
96bozena244--15.01.--
97shark.dave241--02.07.--
98Figi232--06.11.--
99Dray226--08.11.--
100adameze217--05.11.--
101masterlob191+910.07.2
102Sebastian_V183+905.11.2
103okawango181+905.09.9
104Gomez162--04.11.--
105Meecrob159--04.11.--
106mates559157+905.11.1
107klackodan153--27.01.--
108Forek149+929.05.1
109Lehy144+903.09.1
110vlastec143+923.07.7
111dolis138--15.05.--
112Spartakus1893133--23.04.1
113ElisabethG123--27.02.--
114victory123--14.05.--
115bouska33122--19.11.--
116paveldinh117+5Pro 161
117totalni.amater108--23.02.--
118Marda89106+913.11.1
119Dagmar69499--17.11.--
120nikavika97--Lis 16--
121tomvrtena96+917.04.1
122Pafik8895--03.03.--
123MistralOV92--07.04.--
124Tavares81--04.11.--
125holsanm78--09.02.--
126Kess74--27.05.--
127hezoun68+904.11.2
128Eviiska64+910.11.3
129Bony59+923.04.3
130mirek7059+904.11.1
131xkuncar58+5Pro 161
13210118057--Pro 16--
133Holmanova56--20.03.--
134Kali56+923.04.10
135CatchMeIfYouCan55+908.05.7
136milsil55--17.04.--
137johny310354--18.11.--
138Karol.Velky50--14.11.--
139NOCKY49--06.07.--
140Pan_Garrison48--13.01.--
141Laschi46--06.06.--
142Jaksi44+5Lis 161
143Leedsunited40--20.01.--
144shimicek39--05.02.--
145mics33+904.11.1
146jirik9632--17.01.--
147gazzic28--10.11.--
148Linduska24+923.04.1
149krysa23--23.02.--
150PedroFelisPAS18+921.04.1
151kubavrtena18--13.06.2
152krampik15--26.07.--
153leosmarvan14--16.10.--
154luke200214+910.06.1
155Tyrus9--30.05.1
156lukasvlada9+901.06.1
157cmelakp9+906.07.1
158macena9+910.11.1
159tenistka200009+918.07.1
160Patapuf9+922.04.1
161LopezzLobez9+918.04.1
162martin.siska9--10.11.--
163Hakic19759+918.04.1
164Bratr_Panker9--09.03.--
165Awyx9--27.02.--
166Tenis829+912.11.1
167pumpier8--08.11.--
168pido7125--12.11.--

Jak se boduje?
Za každou správnou odpověď na vědomostní otázku dostává uživatel počet bodů, který je roven obtížnosti otázky.
V žebříčku jsou uživatelé, jejichž poslední odpověď není starší než 1 rok.

Poslední komentáře
Murdock komentoval otázku
Vondroušová 2017 - počet výher
jo, to už je složitá otázka, na kterou neumim odpovědět :)
Marcelina komentoval otázku
prvni-ceska-juniorska-vitezka-wimbledonu
Nemysleli, protože Česká republika vznikla 1. ledna 1993
jurasek komentoval otázku
20016: Nejvíce výher na okruhu ITF+ATP
Díky, byl jsem tedy na povrchu :-)