| Home | Zprávy | E-Shop | Diskuze | Katalog | Sázky | Galerie | Video | Inzeráty | Kluby | Haly | Trenéři |
|
|
Yonex V-Con 30+ |
Wilson Burn 100ULS |
Yonex EZONE Ai Feel |
Wilson Blade 104 |
Head Graphene Prestige Midplus
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Do dalšího kola postupuje prvních 8 uživatelů
|
Právě se hraje
pred polednem cutt 10, pekny.. ajajaj.... všichni vycéfkovat pospo,maxi..šup na plac,nenapínejte mě :-) tak jdu na to, tohle mam rad. last but not least ;-) neslo to!snad to ta sparticka udrzi! edson:tak snad pristi tyden! a max mě popravil :-/ edsone sorry, tohle je dneska jedina vec, ktera se mi povedla. bohuzel..
Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se. |


Trenéři


