| Home | Zprávy | E-Shop | Diskuze | Katalog | Sázky | Galerie | Video | Inzeráty | Kluby | Haly | Trenéři |
|
|
Fischer M Speed Pro Number One UL |
Wilson nBlade 26 |
Yonex VCORE 95 D |
Babolat Ballfighter 125 Junior |
Babolat AeroPro Drive GT
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Do dalšího kola postupuje prvních 64 uživatelů
|
Právě se hraje
no bude to těsné, ale jsem nějak na štíru s psychikuo, běžně 20, v turnaji se jentaktak dostanu na 9:( jak si může nějaké indifidum dát nick "bush"? ku*va, doprdele, Bin_Ladin, bush, Don.Vito., pytlak...dobrá banda sa dnes zišla :) no ja to vidim na BANana! kuci se.te na to! jestli nepostoupim, ozeru se mně teda jako suveréně nejhorší nick přijde JirkaParoubek chystám se hrát debla s kurvou :-) myslim že budem vyrovnaná dvojice :-) podle mě budeš mít navrch :-D á pytlák už nám v revíru řádit nebude :) hlele ten lapka zvířat se na poslední pokus spasil :-D nic nefunguje. jakto že nic nefunguje? bylo by supr to opravit dřív než ve 22h... kuci dělejte, jdu do práce!!!! ....taky už jsem to dneska chtěl mít za sebou....
Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se. |


Trenéři


