Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení
Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.


Uživatel
Heslo
 
  nebo můžeš použít
 
Rychle, zdarma - Nová registrace
Zapomenuté heslo?
TENISOVÉ KARTIČKY

Tenisové kartičky pro hráče 5 - 9 let

Tomáš JiroušekInfolinka 731 690 888
E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko. Ten, kdo nasbírá 50 kartiček, získá sportovní obuv.

Zaregistrujte se a zadejte číslo své karty na www.protenis.cz.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013, fotogalerie 2014.

Zpravodajství
OPTIM TOUR 2015: Juta cup ve Dvoře Králové pro Fraňka a Hrabalovou

Netradičně příjemné počasí provázelo štědře dotovaný Juta cup ve Dvoře Králové. Zbytečnou kvalifikací mužů se začínalo už v pátek, ale velká porce zápasů čekala na všechny až v sobotu. Například 54 žen v hlavní soutěži, to už tu dlouho nebylo.

Kdo vyhraje Pardubickou juniorku 2015?

V letošním roce na Pardubické juniorce – Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii staršího dorostu mohou naposledy startovat hráči a hráčky ročníku 1997. Špička tohoto ročníku chlapců dorazí kompletní, z dívek téměř nikdo. Souvisí to částečně s turnajem žen $75,000 na Štvanici, který se hraje právě v době Pardubické juniorky. Kdo tedy letos vyhraje?


Zpravodajství z klubů
Od 1. srpna se můžeme těšit na třetí ročník SVIJANY OPEN. Úspěšný turnaj se stal již nedílnou součástí série ATP challenger. Tradičně se u nás představí tenisté kolem první světové stovky. Mezi hráči je turnaj... Kristýně Beranové se povedl pěkný výsledek na turnaji v Dubrovníku. 38 dívek z 15 zemí hrálo o pohár Dubrovník Dud Bowl Cup. Pěkně organizovaný turnaj měl řadu doprovodných akcí pro hráče, a Kristýna se... V Rakovníku se hrál 7. ročník Novotech Trophy a našim hráčům se turnaj povedl. Ve dvouhře postoupil nejdále Daniel Siniakov, který vybojoval finále. Tam podlehl Dánovi E. Moller 3-6 1-6.  Ve čtyřhře získali... V neděli proběhlo na tenisových dvorcích v Litvínově poslední finálové kolo severočeského poháru Zdeňka Kocmana v kategorii babytenis (do 9 let)o postup na Mistrovství České republiky a tenisté LTK Liberec uspěli na... Finále družstev kategorie minitenistů ( do 7 let ) se konalo na Teplické PANORAMĚ. Ze čtyř základních skupin se do finále probojovaly týmy Panorama Teplice, TK Kadaň, Česká Lípa a LTK. V obrovském vedru děti předváděly výborné...