Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení

Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.

E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Na kartičkách jsou fotografie 24 českých hráčů a hráček. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013.

Zpravodajství
Berdych porazil ve Washingtonu Ginepriho, Plíšková nestačila na Serenu Willimas

Tomáš Berdych zvládl svůj úvodní zápas ve Washingtonu na výbornou. Turnajová jednička porazil Robi Ginepriho 6:1 6:4 a v dalším kole změří síly s Vaškem Pospíšilem. Ve Stanfordu končí ve druhém kole Karolína Plíšková, která podlehla vracející se Sereně Williams 5:7 2:6.

Kvitová se vrací na kurty. Wimbledon přetavila v tvrdou práci, říká kouč

Už zítra nabere dvojnásobná wimbledonská šampionka směr Montreal. V kanadském velkoměstě čeká Petru Kvitovou návrat do turnajů. V minulosti platilo, že po superúspěších na trávě obvykle strádala. I letos má její kouč David Kotyza z blížících se utkání respekt. Na druhou stranu tvrdí: „Jsem optimistou, v posledních trénincích ukazuje, že spoustu věcí zvládá líp, vyzrála mentálně, zlepšila se kondičně. To se ukáže.“

Zpravodajství z klubů
Českým zástupcům se ve středečních osmifinálových dvouhrách tenisového challengeru ATP u libereckého Jezírka nedařilo. Ze dvouher vypadli zkušení třicátníci Janové Hájek a Hernych i mladý Adam Pavlásek. Ten podlehl v úvodní... V Dolanech Vesce se hrál další turnaj juniorů s mezinárodní účastí. Turnaj kategorie ITF 5 vyhrály ve čtyřhře Sparťanky Johana Marková a Klára Hájková, když ve finále porazily Česko-německou dvojici... Daviscupový reprezentanti a hráči tenisové Sparty Lukáš Rosol s Frantou Čermákem ve finále antukového turnaje v Umagu porazili srbsko-chorvatskou dvojici Dušan Lakovič, Franko Skugor 6:4, 7:6 a získali tak první společný... Naši hráči získali stříbrné medaile na MČR družstev ve Zlíně, které se konalo ve dnech 17. - 20. 7. 2014. Když jsme jako první nasazení přehráli v prvním kole TK SC Ostrava jasně 9:0. V semifinále se naši hráči utkali... Sparťan Patrik Rikl si společně s A. Riccim přivážejí fantastickou stříbrnou medaili z Mistrovství Evropy jednotlivců do 16 let. V Moskvě vybojovali postup do finále čtyřhry, když ve čtvrtfinále porazili ruskou dvojici P....