Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení
Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.


Uživatel
Heslo
 
  nebo můžeš použít
 
Rychle, zdarma - Nová registrace
Zapomenuté heslo?
TENISOVÉ KARTIČKY

Tenisové kartičky pro hráče 5 - 9 let

Tomáš JiroušekInfolinka 731 690 888
E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko. Ten, kdo nasbírá 50 kartiček, získá sportovní obuv.

Zaregistrujte se a zadejte číslo své karty na www.protenis.cz.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013, fotogalerie 2014.

Zpravodajství
US Open 2015: Los českých hráčů v hlavní soutěži

Ve čtvrtek byl zveřejněn los hlavní soutěže letošního US Open. V hlavní soutěži se představí celkem čtrnáct českých tenistů – deset žen a čtyři muži. Petru Kvitovou a Karolínu Plíškovou čekají na úvod kvalifikantky. Berdych změří síly s domácím Fratangelem startujícím na divokou kartu.

US Open: Úvodní kolo kvalifikace zvládli pouze Mertl a Voráčová

Přes úvodní kolo kvalifikace US Open úspěšně prošli pouze dva čeští tenisté. Jan Mertl a Renata Voráčová, která si poradila s Bernardou Perou 2:6 6:4 6:2. Mertla ve druhém kole čeká Aslan Karatsev z Ruska a Voráčová narazí na Yung-Jan Chan. Kvalifikace muži. Kvalifikace ženy.


Zpravodajství z klubů
Sparta Praha 15.8. - minitenis Mathias Škrlík zlatý TK Votice 15.8. a Sparta Praha 8.8. - Babytenis -  Jonáš Kučera postoupil do semifinále na prestižním turnaji na pražské Spartě - obsadil tím skvělé třetí místo a... Mnoho dětí v tenisové školičce už od raného dětství provozuje pouze jeden sport. Ale přitom všestranná příprava v tomto nejmladším věku u dětí, by měla mít přednost před jednostrannou zátěží. Všestranný hráči budou mít v... Dospělí&Junioři Karolína Plíšková Finále ve dvouhře, WTA Premier 665.000´,Birmingham – Gb Barbora Strýcová Semifinále ve čtyřhře, WTA Premier 665.000´,Birmingham – Gb Anastasiya Komardina Vítězství ve dvouhře, ITF Pro... V neděli 2.8.2015 proběhl 3. turnaj Sparťanské pětky - střední kurt. Vítězství si odnesl Jan Šídlík 08, který ve finále porazil Aleše Kotrce 08. Do semifinále se probojovala Linda Drbalová 09 a Max Klíma 08, který se ujal... Od 1. srpna se můžeme těšit na třetí ročník SVIJANY OPEN. Úspěšný turnaj se stal již nedílnou součástí série ATP challenger. Tradičně se u nás představí tenisté kolem první světové stovky. Mezi hráči je turnaj...