Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení
Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.


Uživatel
Heslo
 
  nebo můžeš použít
 
Rychle, zdarma - Nová registrace
Zapomenuté heslo?
TENISOVÉ KARTIČKY

Tenisové kartičky pro hráče 5 - 9 let

Tomáš JiroušekInfolinka 731 690 888
E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko. Ten, kdo nasbírá 50 kartiček, získá sportovní obuv.

Zaregistrujte se a zadejte číslo své karty na www.protenis.cz.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013, fotogalerie 2014.

Zpravodajství
Turnaj A starších žáků v Jihlavě vyhrál Jiří Lehečka

Áčkový turnaj v kategorii starších žáků, který se ve dnech 20.-24. února konal v Jihlavě vyhrál Jiří Lehečka (2001, TK AGROFERT Prostějov). Turnajová jednička a novopečený Mistr ČR ve finále zdolal Dalibora Svrčinu (2002, TK AGROFERT Prostějov) 0:6 6:0 7:5. Dívky mají přesunutý turnaj na konec března, hrát se bude ve Vésce. Výsledky Jihlava.

Mezinárodní halové mistrovství ČR seniorů v Milovicích

Od 20.-22. února se v Milovicích konalo Mezinárodní halové mistrovství ČR seniorů 2015, které pořádá Leoš Fiala. Turnaje se zúčastnilo celkem 88 hráčů a hráček.


Zpravodajství z klubů
Letošním halovým vícemistrem České Republiky mladších žáku se stal v Jablonci Nad NisouDaniel Siniakov, který byl druhým nasazeným hráčem. Ve finálovém zápase podlehl A. Jurajdovi 1:6 2:6. Bronzové medaile si odvážejí další... Na Halovém mistrovství České Republiky starších žáků v Prostějově, vybojoval stříbrnou medaili a titul vícemistra O.Oskar Stuchlík. Ve čtvrtfinále se postaral o překvapení, když porazil druhého nasazeného Najmana 6:4 ve... TK Sparta Praha pořádá turnaje pro ročníky 2007, 2008, 2009 na tzv. STŘEDNÍ KURT. Již pátou sezónu tyto turnaje pořádáme pro děti našeho klubu, které si tímto dovolujeme pozvat a rádi bychom pozvali i děti z klubů ostatních. Děti... Tereza Martincová, Jesika Malečková a Jan Šátral zaznamenali na přelomu ledna a února úspěchy na mezinárodních turnajích ITF. Tereza Martincová (261. hráčka na žebříčku WTA) postoupila na turnaji v Grenoblu s dotací 25 000... Na začátku února se na Štvanici konal již třetí zimní turnaj 13. ročníku série turnajů v babytenise. Na třetí turnaj zimní série I. ČLTK Praha Cup by Tecnifibre se sjelo téměř dvacet dětí. Mladí hráči bojovali nejdříve ve...