Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení
Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.


Uživatel
Heslo
 
  nebo můžeš použít
 
Rychle, zdarma - Nová registrace
Zapomenuté heslo?
TENISOVÉ KARTIČKY

Tenisové kartičky pro hráče 5 - 9 let

Tomáš JiroušekInfolinka 731 690 888
E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko. Ten, kdo nasbírá 50 kartiček, získá sportovní obuv.

Zaregistrujte se a zadejte číslo své karty na www.protenis.cz.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013, fotogalerie 2014.

Zpravodajství
Miami: Tomáš Berdych vyzve v semifinále Murrayho

Tomáš Berdych postoupil v Miami do semifinále po výhře nad Juanem Monacem 6:3 6:4. Jeho soupeřem v boji o finále bude Andy Murray.

Tenisové soustředění na Floridě - 4. týden

Poslední týden na Floridě. Po 4 týdnech dvoufázového tréninku holky hrají výborně, všichni jsme tu dřinu přečkali ve zdraví. Doufali jsme, že se už vrátíme do jara, ale tak snad se to po velikonocích zlepší. Fotogalerie. Video.


Zpravodajství z klubů
Hráčka I. ČLTK Praha Daria Vidmanova vyhrála dvouhru a čtyřhru v turecké oblasti Antalya. V druhé polovině března získala tituly ze dvouhry a čtyřhry na turnaji Tennis Europe kategorie 3 hráčů do 12 let OTI JUNIOR CUP štvanická... Hráči I. ČLTK Praha Štěpán Trunečka a Agáta Černá zaznamenali úspěchy na tuzemských turnajích v Pardubicích a Jablonci nad Nisou. Štěpán Trunečka získal titul na turnaji třídy B staršího žactva v Pardubicích. Na velmi... Dne 22.3. se odehrál závěrečný turnaj zimní série Sparťanské pětky 2015.   V kategorii na „Střední kurt“ očekávaně zvítězil Kryštof Komínek 08 a odnesl se tak i celkové prvenství ( součet bodů za pět turnajů).... Michael Vrbenský vyhrál domácí dorostenecký turnaj nejvyšší kategorie A. V semifinále po prvním setu 6-3 1-0 mu vzdal první nasazený Matěj Vocel a ve finále porazil Petra Nouzu 6-3 6-2. ve čtyřhře získal vítězství Nouza s... Na turnaji nejvyšší třídy A zvítězila ve dvouhře hráčka I. ČLTK Praha Adéla Vašíčková. V polovině března se konaly turnaje nejvyšší třídy A chlapců v Plzni a dívek v Mostě. Mezi chlapci postoupil do semifinále...