Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení

Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.

E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Na kartičkách jsou fotografie 24 českých hráčů a hráček. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013.

Zpravodajství
Rohanová s Kolářovou vyhrály čtyřhru na halovém mistrovství žen v Milovicích

Petra Rohanová (1995, I.ČLTK Praha) a Veronika Kolářová (1988, TK Start Praha-Topolka) vyhrály halové mistrovství ČR žen ve čtyřhře pro sezónu 2015. Ve finále porazily Ninu Holanovou a Aničku Vrbenskou 6:4, 6:2. Do finále dvouhry žen postoupily Karolína Stuchlá a Pernilla Mendesová. Finále začíná v sobotu v Milovicích v 10:00 hod. Výsledky.

Singapur, do toho. Berdych si zahraje se Serenou, IPTL začíná na Filipínách

Praha – Zapomeňte na klasické turnaje, boje o body a cenné vavříny. Tenis v následujících dnech čeká naprostá novinka: Asie hostí podnik nazvaný International Premier Tennis League (IPTL). Zúčastní se ho největší (současné i bývalé) hvězdy, startovat na něm bude také česká jednička Tomáš Berdych. Začíná se už v pátek na Filipínách.

Zpravodajství z klubů
Vážení příznivci tenisu,na závěr letošního roku nás již tradičně čeká "třešnička na dortu“ v podobě tenisové EXTRALIGY na našich dvorcích.Udělejte si místo ve svém kalendáři 13. až 15.12. a přijďte se podívat na... Týdenní pravidelná akce na zlepšení fyzičky Pod dohledem kondičního trenéra Petra Pecha a Jakuba Hejreta absolvovali  nakonci října sparťanští hráči kondiční přípravu ve Sportovním centru v Nymburce. Cílenou náplní bylo... V letošním roce se na juniorských turnajích ITF dařilo ve čtyřhrách hráči I. ČLTK Praha Lukáši Vejvarovi. V polovině července v nizozemském Hillegomu na turnaji ITF kategorie 4 zvítězil společně s Vítem Kopřivou. O... Sparťané Pavel Motl a Filip Duda vyhráli čtyřhru v izraelském Raananu. Ve finále poraziliPatrika Rikla s A. Riccim 4:6 7:5 10:4.   Oficiální výsledky turnaje  najdete zde:    Blahopřejeme... Hráč I. ČLTK Praha Alessandro Ricci zaznamenal úspěchy ve čtyřhře na turnajích ITF v Izraeli a Nizozemsku. Na konci října vyhrál s Filipem Dudou čtyřhru na turnaji ITF kategorie 4 v nizozemském Almere, když v boji o titul přehráli...