Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení




Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.


Uživatel
Heslo
 
  nebo můžeš použít
 
Rychle, zdarma - Nová registrace
Zapomenuté heslo?
TENISOVÉ KARTIČKY

Tenisové kartičky pro hráče 5 - 9 let

Tomáš JiroušekInfolinka 731 690 888
E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko. Ten, kdo nasbírá 50 kartiček, získá sportovní obuv.

Zaregistrujte se a zadejte číslo své karty na www.protenis.cz.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013, fotogalerie 2014.

Zpravodajství
Juniorský turnaj ITF 2 v Plzni

Od středy 1. července se v Plzni hraje hlavní soutěž mezinárodního turnaje chlapců a dívek do 18-ti let Ex Pilsen Wilson Cup. V hlavní soutěži dvouhry startuje 12 českých chlapců a 11 českých dívek. Výsledky.

Rieter Open 2015 - Ústí nad Orlicí: Ve čtvrtfinále jsou Michalička, Lojda a Süč

Do čtvrtfinále mezinárodního turnaje dotovaného $15,000 v Ústí nad Orlicí postoupili Michalička, který porazil Šafránka 6:4, 6:1, Lojda Kellovského 6:3, 6:1 a Süč Rusa Karloskiyho 6:4, 2:6, 6:1. Ve druhém kole končí také Poljak a Schmid. Výsledky. Fotogalerie.


Zpravodajství z klubů
V neděli proběhlo na tenisových dvorcích v Litvínově poslední finálové kolo severočeského poháru Zdeňka Kocmana v kategorii babytenis (do 9 let)o postup na Mistrovství České republiky a tenisté LTK Liberec uspěli na... Finále družstev kategorie minitenistů ( do 7 let ) se konalo na Teplické PANORAMĚ. Ze čtyř základních skupin se do finále probojovaly týmy Panorama Teplice, TK Kadaň, Česká Lípa a LTK. V obrovském vedru děti předváděly výborné... V sobotu 20.6.2015 se konečně podařilo uskutečnit první turnaj letní série. Již od rána sice vzbuzovala velké obavy zatažená obloha, ale nakonec se přes malé přestávky skoro všechna utkání odehrála venku. Podmínky však byly... V úterý 23. června a ve čtvrtek 2. července od 16:30 hodin proběhnou ukázkové lekce zaměřené na předzápasovou a pozápasovou přípravu. Doporučujeme účast všech závodních hráčů a jejich rodičů! Termín: úterý 23.... I. ČLTK Praha pořádal v polovině června turnaj mladších žákyň nejvyšší třídy A. Na domácí půdě vybojovala titul ve dvouhře i čtyřhře Daria Vidmanova. První nasazená hráčka turnaje Daria Vidmanova neztratila ve dvouhře ani...