Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení

Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.

E -mail: karticky@protenis.cz.

Na turnajích minitenis a babytenis hráči a hráčky získají od pořadatele kartičku za každý vyhraný zápas dvouhry. Na kartičkách jsou fotografie 24 českých hráčů a hráček. Ten, komu se podaří za sezónu získat 24 kartiček a sestavit celou kolekci na www.protenis.cz, získá speciální tenisové triko.

Informace, žebříčky, registrace, přihlášení, fotogalerie 2011, fotogalerie 2012, fotogalerie 2013.

Zpravodajství
MČR družstev v babytenisu 2014 vyhrál Prostějov

Mistrovství ČR družstev v kategorii babytenisu vyhrálo družstvo TK Agrofert Prostějov, které ve finále porazilo družstvo TK Sparta Praha 5:1. Na třetím místě skončilo družstvo I.ČLTK Praha, které v utkání o 3. místo zdolalo Sokol Říčany 4:2.

Kateřina Kramperová došla do finále turnaje $10,000 v Antalyi

Turnajová trojka Kateřina Kramperová (381. WTA) si v turecké Antalyi na turnaji $10,000 zahrála o titul. Ten jí nakonec vzala Francouzka Clothilde De Bernardi po setech 6:2 6:3. S vítězkou v semifinále prohrála také Kateřina Vaňková, která během druhého setu utkání vzdala. Výsledky.

Zpravodajství z klubů
Pod vedením kondičních trenérů Petra Pecha a Daniela Hejreta se v Nymburku opět uskuteční kondiční soustředění pro mladší, starší žáky a dorost. Soustředění začne od 25. října 2014 obědem a končí 1. listopadu... Nábory dětí do tenisové školy v termínu 1. – 19. září 2014. Kdy: každý den (pondělí – pátek) v 16:00 hodin v termínu 1. – 19. září 2014 Kde: I. ČLTK Praha, Ostrov Štvanice 38, 170 00 Praha 7 Kontakt: Mgr. Jan... Sparťané odcestovali na Kypr, kde hrají dva turnaje juniorů ITF 3. Na prvním turnaji vybojovalPatrik Rikl jako čtvrtý nasazený finálovou účast. V semifinále vyřadil druhého nasazeného Angličana Clarke 7:6, 6:2 a ve finále podlehl... Kateřina Siniaková společně se Srbkou Aleksandrou Krunič vyhrály svůj první WTA turnaj ve čtyřhře. Hned v 1.kole porazily druhý nasazený pár Doi, Kalashniková 13:11 v supertiebreaku a v dalších kolech opět vítězily v... Sparťanky Kristýna Roučková a Lucie Procházková vybojovaly postup do finále mezinárodního turnaje žen J&T Sparta Cup. Ve finále podlehly Jablonovská, Žovincová 0:6 6:7.   Oficiální výslekdy turnaje...