Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  turnaje  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Přihlášení

Pro zobrazení této stránky se musíte přihlásit.

Áčko dospělých na Hajnovce vyhráli Krstev a Čechová

Ondřej Krstev a Karolína Čechová vyhráli dvouhru na áčkovém turnaji mužů a žen na TENIS Hajnovka – TK Lokomotiva Praha. Krstev ve finále dvouhry porazil Bíška 5:2 scr. a Čechová porazila ve finále dvouhry Dudlákovou 6:3, 3:0 scr. Čtyřhru mužů vyhráli Franěk s Poláčkem a čtyřhru žen Hana Kováčová a Aneta Laboutková. Výsledky: muži, ženy.

Strýcová porazila Jankovič, Plíšková končí

Barbora Strýcová (1986, WTA 21°) porazila v osmifinále turnaje ve Wu-chanu 1:6, 6:4, 7:5 bývalou světovou jedničku Jelenu Jankovič (1985, WTA 39) ze Srbska.Ve čtvrtfinále ji čeká souboj s Dominikou Cibulkovou (1989, WTA 12). Slovenka porazila ve 3. kole Karolínu Plíškovou (1992, WTA 6) 6:2, 6:2.

Zpravodajství z klubů
Kristýna Lavičková postoupila do finále dvouhry v Žilině. Ve čtvrtfinále vyřadila druhou nasazenou Slovenku L. Starou 4-6 6-2 6-4, v semifinále ji vzdala Rumunka I. Novac a ve finále podlehla domácí Slovence Čísovské 1-6 2-6. ... Německém Echingu se dařilo našim hráčům. Daniel Siniakov vyhrál celý turnaj ve dvouhře, když ve finále porazil Litevce M. Bruzas 6-1 6-2 a získal tak první titul na Tennis Europe do 14 let. Klára Nováková postoupila... Hráčka I.ČLTK Praha Johana Marková má titul ze čtyřhhry 89. ročníku Mistrovství České republiky jednotlivců v kategorii staršího dorostu. V první polovině srpna se konal již 89. ročník Pardubické juniorky, na kterém ve čtyřhře... Ondřej Kratochvíl vyhrál dvouhru na mezinárodním turnaji Tennis Europe v Písku. Ve finále porazil J. Fiedlera 7-6 6-2. Ve čtyřhře si zajistil postup do semifinále Jakub Jupa společně s A. Vašírem. Z děvčat získala... V srpnu se na Štvanici konal poslední letní turnaj v babytenise před závěrečným Masters, kterým vyvrcholí již 16. ročník série turnajů pro hráče do 10 let. Na čtvrtý turnaj letní série I. ČLTK Praha Cup by Tecnifibre se sjelo...