I.ČLTK Praha:
Úspěšné Halové mistrovství České republiky dorostu

napsal I.ČLTK Praha 31.03.2016

Titul ve dvouhře získala Radka Bužková, společně s Anetou Laboutkovou pak zvítězily také ve čtyřhře. Alessandro Ricci postoupil do semifinále.

V druhé polovině března se konalo Halové mistrovtsví České republiky dorostu v Mostě a Frýdlantu nad Ostravicí.

V soutěži dívek postoupila Radka Bužková bez ztráty setu až do finále dvouhry, kde si pak poradila s druhou nasazenou Klárou Hájkovou 6/3 1/6 6/2. Společně s Anetou Laboutkovou zvítězily ve čtyřhře, když v dramatické koncovce finálového utkání porazily první nasazený pár Klára Hájková – Lucie Procházková 2/6 7/5 1/0 (12).

V soutěži chlapců bojoval ve dvouhře o postup do finále Alessandro Ricci, který nestačil na Františka Pechalu. Antonín Štěpánek ve čtvrtfinále neproměnil tři mečboly na pozdějšího vítěze Michaela Vrbenského, kterému podlehl 6/3 6/7 (6) 7/6 (13). Vynikající výkony pak podal Vítěk Horák, který jako finalista Halového mistrovství ČR starších žáků hrál o postup do semifinále.