Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Tenisové haly SK Satalice

napsal briza 12.10.2014

Tenisový klub SK Satalice nabízí i v zimní sezóně kvalitní tenisové vyžití. Volné hodiny v nejmodernější přetlakové hale se třemi dvorci s umělou trávou – Lano Wimbledon si můžete rezervovat telefonicky na 721 069 640. Více na www.tenissatalice.cz.

SK Satalice

Tenisový klub SK Satalice se již 40let snaží o vytvoření dobrých podmínek a prostředí pro aktivní trávení volného času pro tenisové nadšence i pro širokou sportovní veřejnost. Členové a návštěvníci klubu jsou jak výkonnostní hráči tak i rekreační tenisté.

V oblasti výkonnostního tenisu se dnes klub zaměřuje na přípravu hráčů hlavně mládeže na soutěže družstev i individuální soutěže. V současné době hráči klubu nastupují ve všech věkových kategoriích.

Sportovní areál v Satalicích prošel v letech 2006–2013 kompletní rekonstrukcí. Dnešní areál klubu představuje 6 antukových tenisových dvorců. 3 tenisové dvorce s umělým trávníkem Lano Wimbledon v populární barevné kombinaci modrá/zelená,na kterých v zimním období stavíme nejmodernější přetlakové haly.

Součástí areálu je samozřejmě provozní budova s veškerým zázemím pro tenisty i ostatní návštěvníky areálu vč. moderní restaurace s terasou, hotel, sauna-wirpool, masáže, tělocvična, dětské hřiště.

Více na www.tenissatalice.cz.

SK Satalice
SK Satalice
SK Satalice
SK Satalice
SK Satalice
52Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)