Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

TENISKLUB.CZ: TK Lokomotiva Praha

napsal briza 21.05.2020

Areál Tenisového klubu Lokomotiva Praha se nachází na adrese Pod plynojemem 164, Praha 8 (Hajnovka) a je provozován od roku 1926. Klub nabízí jak antukové kurty, kurty s tvrdým povrchem, tak minikurt pro děti. Klub zabezpečuje letní i zimní sezónu včetně zázemí, klubové restaurace, vyplétání a prodeje doplňkových služeb. V rámci klubu funguje tenisová akademie. Aktuální obsazenost dvorců najdete na TENISKLUB.CZ.

TK Lokomotiva Praha

V areálu SK HAJNOVKA je pro Vás připraveno 6 antukových kurtů a 1 krytá hala s umělým povrchem, která je otevřena po celý rok a 2 dvorce s antukovým povrchem v hale v zimní sezónně. Všechny dvorce jsou pravidelně upravovány tak, abychom Vám byli schopni zajistit hru na kvalitním povrchu.

Pokud jsou mezi Vámi tací, kteří nevlastní tenisové vybavení, není nic jednoduššího, než si u nás zapůjčit či koupit rakety, míčky a ostatní tenisové vybavení. Pro návštěvníky je k dispozici bezplatné parkoviště, šatny se sprchami a klubovna s občerstvením.

Během letní sezóny můžete využít i zahrádku s výhledem na dvorce. K dispozici je rovněž dětský koutek v klubovně a venkovní dětské hříště.

Rezervaci kurtů je možno provádět po registraci v našem elektronickém rezervačním systému nebo telefonicky nebo přímo v klubovně klubu.

Na základě objednávky lze zajistit celodenní pronájem části nebo celého areálu pro firemní akce, oslavy narozenin či venkovní grilování. Tyto akce je třeba vzhledem k vytíženosti kurtů v letní sezóně nutno plánovat s dostatečným předstihem.

KLUBOVÁ RESTAURACE

Pro členy klubu, jejich hosty, ale i ostatní návštěvníky je k dispozici klubová restaurace – bar, kde je v letních měsících otevřena i zahrádka. Kapacita restaurace je 27 míst, zahrádky 30 míst.

V naší nabídce najdete široký výběr chlazených i teplých alkoholických a nealkoholických nápojů, pivo značky Pilsner Urquell, Holba, Litovel a nechybí ani kvalitní červené a bílé víno.

Samozřejmostí je i nabídka něčeho k zakousnutí, včetně minutkových jídel, která Vám připravíme dle denní nabídky.

Klubovou restauraci je možno si po dohodě zarezervovat pro Vaše akce..


Adresa: Pod Plynojemem 164, 180 00 Praha 8

Telefon: 776 439 636

Web: http://www.tenis-hajnovka.cz

Rezervační systém: www.sRoger.com

15

Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)