Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Svijany Open 2020: Kolodziejová porazila Krejčíkovou

napsal briza 29.07.2020

První den hlavní soutěže Turnaje solidarity a naděje ČTS by MONETA – Svijany Open 2020 přinesl překvapení na úkor nejvýše nasazené hráčky Barbory Krejčíkové, která nestačila na Miriam Kolodziejovou 4:6, 6:7. Následně se Krejčíková z turnaje odhlásila ze zdravotních důvodů. Výsledky a program dne.

Miriam Kolodziejová

Kolodziejová – Krejčíková 6:4, 7:6
Miri Kolodziejová dnes podala dobře takticky zvládnutý výkon. Snažila se diktovat hru za každou cenu, což samozřejmě bylo i na úkor tenisové krásy. A taktika fungovala. Praticky se nehrálo, Bára Krejčíková nedostala šanci najít rytmus ve výměnách. Ve druhém setu se hrálo víc a to moc nevyhovovalo Kolodziejové, která zjistila, že jí Krejčíková zatlačila hluboko za základní čáru. Brzy to však pochopila a vrátila se k plánu, který fungoval v prvním setu. Miri sice za stavu 6:4 a 6:5 zápas nedoservírovala, ale tiebreak už vyšel na výbornou. Cenný skalp pro Miriam Kolodziejovou a cenné vítězství v supertěžké skupině (Krejčíková, Kolodziejová, Marková, Viďmanová). Bohužel Bára Krejčíková se z turnaje odhlásila ze zdravotních důvodů a hattrick tedy nezkompletuje (Bára vyhrála turnaj ve Starých Splavech i v Prostějově).

Kolář – Staněk 7:5, 6:1
Zdeněk Kolář dnes vyhrál jen díky své bojovnosti. Robin Staněk rozehraný z kvalifikace hrál výborně a rychle vedl 4:1 a Kolář vůbec neměl co hrát. Staněk vyhrával všechny delší výměny a vypadalo to na jasné vítězství štvanického matadora. Ale Zdendu Koláře jen tak nezlomíte. Památný je jeho zápas proti Kellovskému na challengeru v Ostravě, kde Kellovský vedl 5:0 ve třetí sadě a navíc servíroval. Nakonec Kolář vyhrál 7:5. Dnes to nebylo tak dramatické, ale Zdeněk předvedl, jak se umí porvat o vítězství, když mu to nejde. Vyhrávat když to tam padá, umí kdekdo.

Viďmanová – Marková 6:4, 4:6, 6:3
Výborný zápas od obou aktérek. Johana zná dobře své zbraně i dobře ví, kde má rezervy, takže se snažila hrát u lajny, tlačit a brzy zaseknout stopbal nebo jít na síť. První set to tam nepadalo, ale ve druhém setu už to začalo fungovat a Dáše Viďmanové se vůbec nelíbilo, že musí pořád běhat k síti pro stopbaly. Dáša si ve třetím setu pomohla servisem, naopak Johaně Markové už servis tolik nepsal. Byl to zápas plný zajímavých výměn.

Bejlek – Horáčková 6:4, 6:3
Sára Bejlek porazila zkušenou Gábinu Horáčkovou ve velkém stylu. Sára si ve výměnách našla ten správný moment k útoku a následně přechodu k síti na volej nebo liftovaný volej. Naopak Horáčková své útoky nadotáhla k voleji a Sáře tak stačilo vždy jen míč vyliftovat kopcem, protože věděla, že Horáčková nepůjde na liftovaný volej. Výborný zápas od Sáry Bejlek.

Další výsledky:
Šafránek – Gengel 6:1, 6:1
Nejedlý – Svrčina 6:2, 6:2
Laboutková – Detiuc 6:4, 6:1
Sisková – Havlíčková 6:0, 6:4
Forejtek – Krumich 6:2, 7:5
Smitková – Kubáňová 4:6, 7:5, 6:1
Šátral – Pospíšil 7:6, 1:6, 6:3
Poljak – Paulson 2:6, 7:6, 7:5
Vrbenský – Lehečka 6:4, 4:6, 6:2
Sachko – Pavlásek 6:4, 6:2
Bartůňková – Miklová 6:4, 6:4

5Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)