Slavnostní večer Pražského tenisového svazu na radnici

napsal briza 21.02.2012

V pondělí 20. února se konal slavnostní večer Pražského tenisového svazu, v rámci kterého byly vyhlášeny i tradiční kanáří naděje. Slavnostní večer hostila historická budova radnice Prahy 4.

Miriam Kolodziejová

Cenu pro „Kanáří naději oblasti Praha“ si odnesli Miriam Kolodziejová (I.ČLTK Praha) a Ondřej Krstev (TK Sparta Praha). Předseda PTS Ladislav Klein oběma vítězům předal šek společnosti ČEZ na 10.000,–Kč a zástupce firmy Amer Sports předal poukaz na odběr zboží wilson v hodnotě rovněž 10.000,–Kč.

Na pódium předseda PTS Ladislav Klein pozval také vítěze Junior FED CUPu a Junior DAVIS CUPu (družstva do hráčů a hráček do 12-ti let), aby jim poděkoval za výbornou reprezentaci pražského tenisu na tomto prestižním turnaji v konkurenci všech 8 oblastí.

Poté byly předány ceny i vítězům tzv. Praha Wilson Circuit, kteří z rukou předsedy PTS obdrželi pohár a z rukou pana Martina Chobota (Tour Manager firmy Amer Sports) pozornost od firmy Amer Sports.

Dále byli odměněni i vítězové nejvyšších pražských soutěží družstev. V kategorii dospělých to bylo družstvo LTC Modřany 2005, v kategorii dorostu (SYNOT TIP TOUR) TK Sparta Praha.

Pražský tenisový svaz se mimo jiné může pyšnit výborně organizovanou soutěží seniorů, proto byla i část tohoto slavnostního večera věnovaná předání cen vítězům jednotlivých kategorií, kterého se ujal místopředseda PTS Pavel Saic.

Slavnostní atmosféru večera dokreslila hudební produkcí Míša Nosková a Mirek Paleček. Oficiální program večera byl zakončen důstojným rautem.