aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

Rieter Cup 2012: Pane rozhodčí, dávám si warning!

napsal houba 02.07.2012

Během prvního hracího den letošního Rieter Cupu se odehrálo 16 utkání dvouher mužů a 16 utkání dvouher žen. Jedním z nich byl napínavý zápas mezi Martinem Faflem a Jakubem Hadravou, ve kterém za stavu 2:1 ve 3. setu sám Martin Fafl požádal rozhodčího, ať mu udělí warning za nevhodné chování. Tomu předcházelo hození raketou doprovázené slovy „dneska hraju strašný h…“. Celý hrací den byl ve znamení extrémního vedra, které udělalo čáru přes rozpočet hned několika hráčům.
Dvouhra ženy, dvouhra muži.

Martin Fafl

Oba nejvýše nasazení Ivo Minář i Jan Hernych potvrdili svou kvalitu a soupeřům nedali nejmenší šanci. Ivo Minář také postoupil do druhého kola ve čtyřhře, a to po boku klubového spoluhráče, Tomáše Pitry. Ten dnes předvedl dobrý výkon také ve dvouhře a vyřadil nepříjemného antukáře Tomíšku.

Jan Šátral si snadno poradil s nebezpečným Dominikem Süčem a David Šimůnek je v dobré formě, protože snadno ve dvou setech porazil střelce Tomáše Musila.

Mezi dívkami se překvapivě hned na úvod rozloučila druhá nasazená Jana Matoušková, která fyzicky nezvládla dnešní úporné vedro a po jednoznačném prvním setu prohrála s Ivanou Kubíčkovou.

Velkou smůlu měla v zápase proti Kláře Hladké šestá nasazená Lenka Kunčíková, která se za stavu 2:1 v prvním setu vymkla kotník a z kurtu jí musel v náručí odnést táta. Lenka byla hned odvezena do nemocnice, kde jí diagnostikovali přetržené vazy a dostala sádru. Přejeme brzké uzdravení!

Klubové derby TK Neridé přineslo střetnutí Jany Jandové (3.nas.) a Veroniky Závodské, ve kterém musela loňská semifinalistka Jandová ve druhém setu utkání vzdát pro nevolnost či úpal. Jana má teď kromě svého zdraví i příjemnější starosti, neboť se bude v září vdávat. Gratulujeme!

Martina Přádová Markéta Trousilová Martina Přádová Markéta Trousilová Natálie Novotná Kubíčková, Gerlová, Čechová