Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Pardubická juniorka: Do finále dívek postoupily Pluhařová a Viďmanová

napsal briza 16.08.2018

O největší překvapení Pardubické juniorky 2018 se postarala Terezie Pluhařová a to na úkor nasazené jedničky Karolíny Beránkové, kterou porazila po setech 6:1, 4:6, 6:1. Druhou finalistkou je Darja Viďmanová, která porazila Kláru Novákovou 6:3, 7:5. Finále dívek začíná v pátek od 10:30 hod. a finále chlapců Forejtek – Lehečka od 12:30 hod. na centrálním dvorci LTC Pardubice. Seznamy účastníků: chlapci, dívky. Hrací plány: chlapci, dívky. Webové stránky. LIVESCORE.

Darja Viďmanová

Pluhařová – Beránková 6:1, 4:6, 6:1
Neortodoxně hrající Terezie Pluhařová překvapila Karolínu Beránkovou a zahraje si finále Pardubické juniorky. Beránková byla velkou favoritkou tohoto zápasu i celého turnaje, ale musíme si říct, že si Karolína do Pardubic nepřivezla právě oslnivou formu. První dva zápasy se Karolína trápila. Když ale ve čtvrtfinále porazila Petru Csabi 6:2, 6:2, tak se zdálo, že už se rozjela. Bohužel dnes hra Pluhařové, která postrádá jakýkoli rytmus, Karolíně vůbec nevyhovoval. Karolína bojovala sice až do konce, ale dneska to prostě nešlo. Pluhařová je typ hráčky, které když to jde, tak se uvolní a hraje ještě víc svých výmyslů, které soupeřky zrovna nemilují. Když vám zahraje vítězný úder forhend-čopem, tak vás to úplně pošle do kolen a po zápase vlastně nevíte, jak se hraje tenis.

Viďmanová – Nováková Kl. 6:3, 7:5
Darja Viďmanová je poprvé na Pardubické juniorce a hned je z toho finále a může být i titul. Darja těží ze svého forhendu a umí překvapit bekhendem po lajně. Klára Nováková držela se svou soupeřkou krok, dokonce se dostala do vedení 4:2 ve druhém setu, ale víc jí soupeřka nedovolila.

Napsal: Lukáš Březina

Terezie Pluhařová Brenda Fruhvirtová Lehečka, Viďmanová Brenda Fruhvirtová Darja Viďmanová Brenda Fruhvirtová 
28Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)