Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Pardubická juniorka 2020: Je rozlosováno. Bartůňková může narazit na Noskovou už v osmifinále.

napsal briza 07.08.2020

V sobotu 8. srpna začíná 93. ročník Pardubické juniorky. 48 chlapců a 48 dívek bude bojovat na dvorcích LTC Pardubice o šanci zapsat se na seznam vítězů po bok takových jmen jako jsou Kodeš, Navrátilová, Kvitová nebo Berdych. Výsledky: chlapci, dívky. Program dne.

Nikola Bartůňková

Vrchní rozhodčí Jaroslav Chmelík provedl losování přesně podle pravidel za přítomnosti dvou hráčů, kterými byli Šimon Myslivec a Tereza Křenková. První zápasy začínají v 10 hodin.

Jaký je tedy los? Zajímavým prvním kolem bude duel Valentová – Bejlek. Brenda hraje v prvním kole s Vendulou Krýslovou, Kristýna Tomajková hraje se Simonou Wirglerovou.

Los nebyl milosrdný k nejvýše nasazené Lindě Noskové, která může už v osmifinále (mezi posledními 16) narazit na jednuze superfavoritek Nikolu Bartůňkovou. Něco podobného platí i pro druhou nasazenou Palicovou, která v osmifinále může narazit na nebezpečnou Šmejkalovou nebo supersolidní Tomajkovou.

Dalibor Svrčina má v horní polovině z nasazených Válka, Musila, Donalda, Horáka O., Pučálku, Šmédeka, Jurajdu. Krumich bude mít asi více vrásek, protože v dolní půlce je z nasazených Bartoň, Siniakov, Horák V., Kubík, Koliev, Prachař a Rys.

Program začíná v sobotu v 10 hod.

Více na www.pardubickajuniorka.cz

Napsal: Lukáš Březina

6Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)