Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Pardubická juniorka 2020: Čáru s velkou porcí štěstí vyhrála Tereza Křenková + VIDEO

napsal briza 12.08.2020

Druhý ročník dovednostní soutěže Čára v hodu tenisákem od sítě k základní čáře vyhrála Tereza Křenková, která o svém vítězství ve finále nad Ondřej Horák rozhodla až druhým velice šťastným hodem. Na třetím místě skončila Patricie Kubíková. Podívejte se na video z finále.

Tereza Křenková

Soutěže se zúčastnilo bezmála 50 hráčů a hráček, kteří byli rozlosováni do hracího plánu hraného vyřazovacím způsobem. Do semifinále, kde každý hráč házel již dvakrát, se probojovaly 3 dívky Denise Hrdinková, Patricie Kubíková, Tereza Křenková a jediný zástupce chlapců Ondřej Horák.

Finále, které si budeme všichni pamatovat
Do finále postoupili Horák a Křenková. Po prvním hodu byl blíže základní čáře Horák. Navíc Křenková svůj druhý a poslední hod tak nakopla, že by míček snad dojel až do plotu. Naštěstí pro ní však v cestě stál její míček z prvního hodu a po srážce oba míčky skončily téměř na čáře. Horák už měl skoro ruce nahoře, ale nakonec si sluchátka Apple Air Pods 2 odnáší Tereza Lucky Křenková. Na Horáka „zbyl“ reproduktor JBL a třetí Patricie Kubíková vyhrála cestovní kufřík.

Napsal: Lukáš Březina

6

Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)