Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

OPTIM TOUR 2019: Reček vyhrál Milten cup

napsal briza 19.02.2019

Dominik Reček se stal vítězem prestižně obsazeného turnaje v Milovicích a zároveň se stal nejůspěšnějším tenistou letošní halové sezóny tohoto okruhu. Výsledky.

Dominik Reček

A to zcela po zásluze, neboť byl navíc ve finále v Karlových Varech. V Milovicích ve finále hladce porazil Michala Bíška (TK Start Praha Topolka) 6:1,6:2. Sám byl se svými výkony spokojen: “Tady mi to sedlo a hrál jsem ještě lépe než ve Varech. Nejtěžší jsem to měl s Tomášem Jirouškem ve čtvrtfinále, v semifinále Tondu Štěpánka bolely záda, takže jsem to měl snazší a ve finále jsem byl v klidu, zatímco soupeř byl celkem nervózní. Některé letní turnaje tohoto okruhu ještě zkusím a pak se těším na MASTERS. Uvidíme jak mi to půjde na antuce, halové turnaje mám přeci jen radši“. Poražený finalista Michal Bíško překvapil v semifinále vítězstvím nad Robertem Rumlerem, ale ten už toho měl v nohách celkem dost, neboť v zápase předtím odvrátil mečbol Tondovi Bolardtovi. Čtyřhru vyhrál pár Lubomír Majšajdr, Martin Zahrádka (oba LTK Liberec), kteří ač nenasazeni patřili k favoritům na deblové vítězství.

Letní termíny našich turnajů jsou již dané a tak přivítáme muže i ženy společně. Nejprve začátkem července v Houštce u Staré Boleslavi, dále pak v Brně a nakonec ve Dvoře Králové. V srpnu po republice v Ostravě je naplánován poslední turnaj tohoto okruhu v Mladé Boleslavi.

Podrobnější info, především pak aktuální žebříčky naleznete na www.optimtour.cz.

Z Milovic zaznamenal: Pavel Zlatohlávek

15Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)