Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

OPTIM TOUR 2019: Barnat a Jablonovská vyhráli Juta cup

napsal briza 31.07.2019

Oba navíc kralovali na druhém letním turnaji letošní Optim Tour. Jana ještě zvítězila ve čtyřhře a se dvěma tituly z Brna jako jediná nepoznala hořkost porážky.

Jiří Barnat

Kvalifikace se tentokrát konala pouze pro muže, ale i tak to byl na 12 dvorcích v areálu ve Dvoře Králové pěkný frmol. V soutěži mužů se tentokrát navzdory těžkému losu dařilo Filipu Michlovi, který vyřadil favorita Pavla Motla, ale pak nestačil v semifinále na pozdějšího vítěze. Ve finále byl také poprvé Vojtěch Vlkovský, který asi zklamal domácí fanoušky, kteří fandili Danielu Pátému, aby se doma pokusil konečně vyhrát.

V ženách byla suverénní Jana Jablonovská, která přehrála ve finále Petru Csabi, která byla letos ve finále dvouhry ještě na Miltenu. Ta se společně s Terezou Polanskou s velkou pravděpodobností podívá na MASTERS Optim Tour, přestože zatím nezvítězily na žádném z pěti letošních turnajů. Posledním turnajem je v polovině srpna po MČR v Ostravě, BpBp cup v Mladé Boleslavi.

Finálové výsledky: Jiří Barnat (I.ČLTK Praha) – Vojtěch Vlkovský (Tenis Centrum DTJ HK) 7:6,6:1 a Jana Jablonovská (Tenis Centrum DTJ HK) – Petra Csabi (TK Agrofert Prostějov) 6:2,6:0. Čtyřhru vyhrály páry Daniel Páty, Daniel Vrba a Jana Jablonovská s Terezou Polanskou.

Podrobnější info, především pak aktuální žebříčky naleznete na www.optimtour.cz.

Ze Dvora Králové za přispění pořadatelů zpracoval: Pavel Zlatohlávek

10Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)