Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Nová pevná tenisová 3-hala v Praze na Vista resort

napsal briza 16.09.2017

Tenisový areál VISTA v Motole otevírá na zimní sezónu 2017–2018 novou pevnou designovou tenisovou halu se 3 kurty o rozměrech odpovídajících mezinárodním soutěžím a s umělým povrchem Greenset Comfort. Tento povrch je běžně používán pro světové turnaje (Olympiáda v Rio de Janeiro, turnaje ATP). Díky pružné podložce je vhodný i pro rekreační hráče. Hala má výborné osvětlení, vytápění spojené s klimatizaci a pro nehrající doprovod nabízí příjemný skybox, z nějž je možno pozorovat hru. Cena za hodinu od 550 Kč. Kompletní ceník zde. Více informací na www.vistatenis.cz. Telefon na rezervace: 776 828 245.

Vista resort & club

Hráči zvyklí na antuku mají k dispozici 1 kurt v kryté hale s povrchem Classic Clay. Jako doplněk pro kondiční trénink tenistů je k dispozici privátní fitness. V letní sezóně je k dispozici 9 antukových kurtů, 2 baby kurty a 2 tréninkové zdi. Pod vedením šéf trenéra Ivo Paštiky probíhá v areálu i výuka dětí a mládeže v tenisové akademii Tenisového klubu Vysoké školy Praha.

Vista-resort-&-club

Areál Vista kromě toho nabízí i moderní kuchyni v restauraci s výhledem na Prahu, k níž patří letní vyhlídková terasa a salónek s krbem. Veškeré podrobnosti a rezervace na www.vistatenis.cz. Telefon na rezervace: 603 726 477.

Vista-resort-&-club
Vista resort & club Vista resort & club Vista resort & club 
83

Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)