Mladší žactvo: Turnaj B v České Třebové 28.-30.7. 2011

tenisct.cz napsal briza 04.08.2011

28.-30.7. 2011 byl náš klub pořadatelem celostátního turnaje mladších žáků (kategorie „B“), kterého se zúčastnilo 45 hráčů. Vítězem dvouhry se stal Ondřej Váša (TK Tenis-centrum Hradec Králové), druhé místo obsadil David Sedlář (TC MJ-Tenis), který ve finále prohrál s Vášou 6/1, 6/4.

TK Česká Třebová

Utkání se hrálo za velmi těžkých podmínek(déšť, těžké míče). Na třetím místě společně skončili Lukáš Kuthan (LTC Pardubice) a náš hráč Martin Blažek, který v semifinále podlehl pozdějšímu vítězi Vášovi 3/6, 1/6. Martinovi ke třetímu místu gratulujeme, ale zároveň dodáváme, že pokud chce takovéto turnaje i vyhrávat musí k velmi dobré technice úderů a talentu, což určitě má, přidat i lepší koncentraci a taktické vedení zápasu. Ve čtyřhře se vítězi stali Ondřej Váša a Lukáš Kuthan, kteří ve finále porazili pár Martin Blažek a Martin Šimeček (TK Precolor Plus Přerov) 6/4, 4/6, 1/0(9). Toto utkání se hrálo díky drobnému, ale vytrvalému dešti v podmínkách na hranici (asi i za) regulérnosti. Z dalších domácích hráčů se turnaje zúčastnili Lukáš Nekvinda, Tomáš Hájek a Daniel Kolář. Jak se jim v turnaji dařilo a na všechny ostatní výsledky se můžete podívat ZDE.

Nováková, Koliyev, Novosad, Kopecký Štěpán Pecák Kravařík, Kratochvíl Nováková, Koliyev, Novosad, Kopecký Číža, Veigert, Lyapina, Bega, Lojka Baník Revott Mini Cup 2011