MČR družstev dorostu 2011 vyhrál Prostějov

napsal briza 21.09.2011

Nejprestižnější klubovou soutěž v kategorii dorostu na dvorcích TK Sparta Praha vyhrál TK Agrofert Prostějov. Ve finále Prostějov porazil I.ČLTK Praha 6:3. Vítězství se však nerodilo snadno. Štvanický klub vedl 3:1 na zápasy a zbývající dvě dvouhry prohrál ve třech setech. Za stavu 3:3 se šlo do čtyřher, které ovládl Prostějov a zajistil si celkové vítězství. TK Agrofert Prostějov v letošní sezóně získal tituly v soutěžích družstev ve všech věkových kategoriích (babytenis, ml. žactvo, st. žactvo, dorost). Extraliga dospělých se hraje v prosinci. Kompletní výsledky. Fotogalerie.