Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Kniha o Jaroslavu Zíbovi ukazuje, proč se také hraje tenis

napsal briza 12.11.2021

Na světě hraje tenis obrovská masa lidí. Tuzemsko není výjimkou. Tenisový míček také u nás prohání všechny generace. Mezi dětmi je hlavně v očích jejich rodičů hodně budoucích šampionů. Ne každý se však na vrchol dostane. Naopak. Většina se titulů pro nejlepší nedočká. Přesto je dobré mít v lásce svůj tenisový sport. Lze s ním mít spousty zážitků.

Makaša

To ukazuje kniha o Jaroslavu Zíbovi Makaša. Tenis provází celý jeho život. Kdyby jej od dětství nehrál, celý jeho život by byl o dost chudší. Co všechno mu tenis nabídl? Ve svém kraji se na vrchol dostal. Vyhrával turnaje, byl krajskou jedničkou. I když nemohl trénovat jako profesionál, se spoustou lépe zabezpečených soupeřů sváděl tvrdé bitvy.

Tenisový život ho obohatil i jinak. Potkal se s elitními hráčkami i hráči, včetně světových jedniček. Několik let se nevědomky podílel na růstu později nejlepší hráčky na světě své doby, která posbírala nejvíce tenisových trofejí mezi ženami. Stal se koučem a vychoval i mistry republiky. Tenis mu přinesl mnoho dobrého a nezapomenutelného. Bez tenisu by byl jeho život o hodně prázdnější.

O tom všem je publikace Makaša.

Objednat si ji můžete na telefonu 775 311 721.

Cena je 200 korun včetně poštovného.

6

Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)