Hráči značky Prince ovládli Turnaj mistrů v Londýně

napsal briza 02.12.2009 Nikolay Davydenko vyhrál turnaj mistrů v Londýně. Ve finále si poradil se svým soupeřem Del Potrem z Argentiny na dva sety a stal se tak zaslouženým vítězem. V historii turnaje je prvním ruským tenistou, který zde zvítězil. Tento úspěch mu přinese postup na žebříčku ATP, kde vystřídá na 6. místě Andy Roddicka. Nikolay hraje s raketou Prince O3 Ozone Pro Tour. Nikolay hraje s tímto modelem již více než rok avšak až nyní se stane smluvním hráčem Prince. Nikolay chtěl mít volnou ruku pro testování různých raket a nyní je již pevně rozhodnutý zakotvit u značky Prince. Prince O3 Ozone Pro Tour
Prince O3 Ozone Pro Tour

Velikost hlavy: 100 in2 / 645 cm2
Hmotnost: 328 g nevypletena
Vyvážení: 31 cm
Profil rámu: 18–20–18 mm
Výplet: 18×20

Bratři Bob a Mike Bryanovi zvítězili na nejprestižnějším turnaji roku, na Turnaji mistrů v Londýně. V základní skupině sice prohráli svůj úvodní zápas, ale následnou sérií čtyř vyhraných duelů v řadě si zajistili již pátý titul z Turnaje mistrů v posledních sedmi letech. Ve finále si poradili s dvojicí Mirnyi, Ram poměrem 7:6, 6:3 a letošní rok tak díky tomuto výsledku zakončí na pozici světových jedniček.